• Неодамнешно
Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината Појас за врвка за околу Рака Потоплите, Болка, Топла ?

Топла Вода во Шише со 2 Пакет Маска, 1L Гума Топла Вода Торба, Топла Зима Вода Торбичка со Мека Кадифен Половината

Buyers rating:
DEN 368.88

Количина на стоки

Безбедност Материјал и Без Протекување : Нашата топла вода шише е направен од високо-квалитет гума, кој е анти-стареењето, трајни, и има добар запечатување перформанси.Гумени материјал гарантира максимална безбедност и совршен преносот на топлината, држи вода топло подолго време.На завртката капа, помага да се спречат шише од протекување. 2 Пакет : Дојде со 1 Половината Потоплите Капак и 1 топла вода во шише капак.Половината појас дизајниран со супер меки двојно вметнете за одржување на топло да се рацете и половината во исто време, и обезбедува потребната греење за да се спречи топлината од јавите на вашата кожа, директно, кој може да предизвика изгореници.Имајте Пријатна & Болка : топла вода шише може да се користи за да се топли раце, врат, половината, грбот, рамото, нозете итн.Тоа е многу корисно за ублажување на болката на ситни d'iseases како болка во мускулите, backaches, менструални грчеви, болка од артритис, итн.Тоа исто така може да се користи како ладна облога или намалување на оток во деца со треска.Можете да ја определите должината на вашиот половината според вашите потреби (Max должина од 110cm).Широк Млазницата да се Пополни на Вода : Со широк млазницата , топла вода може лесно да се пополни, доаѓа со анти-келеш затка, безбедноста и лесно нека вода во и надвор, да се спречи вода плукање назад.Нашата топла вода шише максимален капацитет 1000ml, предложи да се пополни да 2/3. (Совети : При пополнување, задржете на вратот на шишето во исправена положба, фрлаат полека и внимателно за да се избегне топла вода јавните назад).Совршен : мора да имаат подарок за пријателите и семејството во ладно време.Спецификација : Име на Производ : Топла Вода Bottle Material : фланелен боксери, rubber Size : Топла Вода во Шише : 26 x 15.5 cm Waist на Корица : 110 х 20 cm (L x W)Капацитет : 1 LApplication : за Болка од Артритис, Headaches Parts Листа : 1 x Половината Потоплите Cover1 x 1 L Топла Вода Bag Warm Совети : 1.Нашата топла вода шише максимален капацитет 1000ml, предложи да се пополни да 2/3.2.Да биде поголема безбедност, температурата на топла вода не треба да надминува 80 степени целзиусови степени.)3.При пополнување, задржете на вратот на шишето во исправена положба, фрлаат полека и внимателно за да се избегне топла вода јавните назад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36