• Неодамнешно
Хартија Во Ролна Рек Ресторан Крпа Носителот Дома Хотел Силни Магнетни Кујна Полица(Бела)

Хартија Во Ролна Рек Ресторан Крпа Носителот Дома Хотел Силни Магнетни Кујна Полица(Бела)

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Ѕидот Монтирани : Ѕид-монтирани складирање заштедува простор, отвора нов простор во кујната.Материјал : Направен од челик материјал, дебели, мазна и силна лого, издржлив и не е лесно да се скрши.Лесен за Инсталација : Магнетни дизајн, удар-бесплатна инсталација за различни мазни површини.Функција : Може да ви помогне лесно да се продавница кујна салфетка ролни, крпи, се држат филм, итн.Применливи Употреба : Погоден за домашни, кујна, купатило, ресторан и така натаму.Ѕидот Монтирани : Ѕид-монтирани складирање заштедува простор, отвора нов простор во кујната.Материјал : Направен од челик материјал, дебели, мазна и силна лого, издржлив и не е лесно да се скрши.Лесен за Инсталација : Магнетни дизајн, удар-бесплатна инсталација за различни мазни површини.Функција : Може да ви помогне лесно да се продавница кујна салфетка ролни, крпи, се држат филм, итн.Применливи Употреба : Погоден за домашни, кујна, купатило, ресторан и така натаму.Спецификации : Димензии : За 24.5x5x6.5 cm(L*W*H)Материјал : Steel Colour : Црна, White Package се Вклучени : 1 x Paper се Тркалаат Rack Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76