• Неодамнешно
Tgoon Микрофон, Чувствителен Мини Лесно USB Компјутер Микрофон Ефективни за исполнување на Наставата

Tgoon Микрофон, Чувствителен Мини Лесно USB Компјутер Микрофон Ефективни за исполнување на Наставата

Buyers rating:
DEN 1356.00

Количина на стоки

АВТОМАТСКИ -Plug and play, автоматски блокови микрофонот на компјутер е вграден во звучна картичка.ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ со Високи перформанси USB компјутер микрофон за вистинскиот звук репродукција, сигурен за користење.ШИРОКО APPLICATED -Погоден за музика снимање, превод, снимање на видео, на состанокот, наставата, во живо, итн.ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ Висока чувствителност, ефективна растојание до 2м / 6.6 фт, проштална да 3.5 pin микрофон на ефективни растојание 0.5 M-1 M ограничување.УДОБЕН И ЛЕСЕН -едноставен и лесен за употреба, компактни димензии и лесен, лесно да ги носите и продавница.Функција : 1. Високи перформанси USB компјутер микрофон за вистинскиот звук репродукција, сигурен за користење.2. Plug and play, автоматски блокови микрофонот на компјутер е вграден во звучна картичка.3. Едноставен и лесен за употреба, компактни димензии и лесен, лесно да ги носите и продавница.4. Погоден за музика снимање, превод, снимање на видео, на состанокот, наставата, во живо, итн.5. Висока чувствителност, ефективна растојание до 2м / 6.6 фт, проштална да 3.5 pin микрофон на ефективни растојание 0.5 M-1 M ограничување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : USB Microphone Material : ABSColor : Orange Impedance : ≤2.2 KΩSensitivity : -67d B ± 4d BSensitivity Намалување : -3d B на 1.5 VWorking Напон : 4.5 VFrequency Одговор : 100~16k Hz Signal на Бучава Сооднос : Повеќе од 67d B Пакет Листа : 1 x USB Microphone1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
USB Microphone
Material:
ABS
Color:
Orange
Impedance:
≤2.2KΩ
Sensitivity:
-67dB ± 4dB
Sensitivity Reduction:
-3dB at 1.5V
Working Voltage:
4.5V
Frequency Response:
100~16kHz
Signal to Noise Ratio:
More than 67dB
Package List:
1 x USB Microphone :
1 x User Manual :

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40