• Неодамнешно
[2+2 Леќа Заштитник ] Галакси Забелешка Плус 10 Екран Заштитник, 9H Калено Стакло, Поддршка Ултразвучно Отпечатоци се Идентификуваат ,3D Целосна Покриеност ,Балон-Беспл?

[2+2 Леќа Заштитник ] Галакси Забелешка Плус 10 Екран Заштитник, 9H Калено Стакло, Поддршка Ултразвучно Отпечатоци

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

9% транспарентност и 0.На hydrophobic hydrophobic нано слој делува како бариера за намалување на дамките, па можете да заборавите отпечатоци од прсти и се истури течност. 2 X Галакси Забелешка Плус 10 леќа заштитник 1 X опрема за чистење комплет.Анти-отпечаток, oleophobic слој може да се спречи smudges и одржување на high-definition јасноста на екранот.Ова е многу важно.За : Samsung Галакси Забелешка Плус 10 Многу издржливи и 3 D криви невидливи заштитна маска на Samsung Галакси Забелешка Плус 10 има Мохсова цврстина оценка на 9 H (10 H за дијаманти), обезбедување на заштита слични на bulletproof стакло.【РАКА SAMSUNG ГАЛАКСИ ЗАБЕЛЕШКА ПЛУС 10】Ако сте во потрага по врвен квалитет екран заштитници за Samsung Галакси Забелешка Плус 10 телефони, и тоа е многу безбедно да се користи, а потоа ние ќе ви обезбедиме со покривање. 【Full HD Транспарентен】Нашата транспарентна транспарентен екран заштитник ќе донесе фасцинантен и супер висок квалитет за вашиот Галакси Забелешка Плус 10 искуство.Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и да ви овозможи со најдобра услуга по продажбата.Пакетот вклучува : 2 X Галакси Забелешка Плус 10 калено стакло екран заштитник.Отворен дизајн го прави Samsung Галакси Забелешка Плус 10 калено стакло лесен за употреба, така што немора да се грижите околу раб, chipping, fluffing или бришење прашина бришење прашина. 【Совршен по-продажбата на услугата】секогаш Кога ќе наидат на проблеми на нашиот екран заштитници, ве молиме контактирајте со нас преку вести.Тој е дизајниран за да се обезбеди максимална покриеност на екранот на телефонот.За да се обезбеди највисок чувствителност.Лесно да се инсталира Без меурчиња, тоа лесно може да се прилагодат на екранот на вашиот уред.Лесно да се примени и да го избришете.Лесно да се примени и да го избришете.Овозможува најдобра заштита од гребнатини и екстремни влијанија.Висока дефиниција и го исчистите Вашиот Галакси Забелешка Плус 10 треба да ги имаат најдобрите екран заштитник!Нашите Галакси Забелешка Плус 10 екран заштитник е внимателно дизајниран да се комбинираат 99. 【9 H цврстина и нула отпор】На нано-ниво на прецизност сечење процес калено стакло погоден за Samsung Галакси Забелешка Плус 10 совршено ќе се вклопи во вашиот екран, и да се обезбеди максимална заштита за вашиот телефон со индустријата-водечки стакло сила на 9 H цврстина.Транспарентна акрилик лепило нема остатоци.98% светлина се одржи оригиналниот гледање квалитет, и ќе уживате во совршено визуелно искуство.Транспарентна акрилик лепило не остава остатоци.Погоден за повеќето Галакси Забелешка Плус 10 заштитна случаи на пазарот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.

DEN 1293.36
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколк

DEN 407.76
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00