• Неодамнешно
700Pcs М3-М8 Комбинација Кутија од не ' Рѓосувачки Челик 304 Надворешни Serrated Заби Заклучување за Миење за Полнење за Индустриска опрема

700Pcs М3-М8 Комбинација Кутија од не ' Рѓосувачки Челик 304 Надворешни Serrated Заби Заклучување за Миење за

Buyers rating:
DEN 422.16

Количина на стоки

ИЗРАБОТКА на МАТЕРИЈАЛ : Овој комплет миење е усвојување на 304 нерѓосувачки челик.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : има надворешни заби за миење на овој производ.Поле НА ПРИМЕНА : Ова не ' рѓосувачки челик за миење заби е за Индустриска опрема.Повеќе ПРЕДНОСТИ : Има одличен квалитет и издржливост на овој надворешни serrated заби заклучување за миење комплет.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за сите клиент е чувство и, ако овој производ не може да ги исполни или надмине вашите очекувања, можете да стапите во контакт со клиентите.Спецификации : Модел : Надворешно Миење Заби Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Тип : M3 M4 M5 M6 М8 Износ : M3 200 PCS, М4 200 PCS, М5 100 PCS, M6 100 PCS, М8 100 PCS Пакет Листата : 700 * Надворешни Миење Заби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00