• Неодамнешно
AGEbeautiful Постојан Liqui-Creme Боја на Коса Бои, Сива Покриеност, 8NN Медиум Интензивна Русокоса

AGEbeautiful Постојан Liqui-Creme Боја на Коса Бои, Сива Покриеност, 8NN Медиум Интензивна Русокоса

Buyers rating:
DEN 288.00

Количина на стоки

Тоа ја губи волумен, управливост, боја, влажност и сјај.AGEbeautiful Анти-Стареењето Постојан Liqui-Creme Haircolor е прв професионален haircolor докажано да се бори против сите пет знаци на стареење на косата.AGEbeautiful е првиот haircolor со биотин, меланин, keratin peptide, свила протеини и патентирана климатизација технологија за да се надополнува косата со основните компоненти кои се изгубени со стареењето.Единствена формула продира длабоко и се апсорбира брзо да се покрие сива 100% и избави убава, богата боја која трае до 8 недели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00