• Неодамнешно
1 BUC Силикони Топла Вода во Шише Торба Мини Преносни Греење Топла Вода Торба со Симпатична Поврзана Покритие за Рака, Нога Стомакот Потоплите Болка, Sential за Семејнио?

1 BUC Силикони Топла Вода во Шише Торба Мини Преносни Греење Топла Вода Торба со Симпатична Поврзана Покритие

Buyers rating:
DEN 308.40

Количина на стоки

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : се направени од гума.Голем капацитет за дизајн,Ребрести надворешната површина помага во одржување на течни температура.Големина : 10.3 cm x 7.5 cm x 16cm.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : топла и ладна топла вода во шише со широк устата е лесно да се пополни и употреба.Топло перниче за болка.Користете го за рамена болка, м'edical цели, како нозе потоплите.ВИ ДРЖИ ТОПЛО ЗА да ЧАСОВИ : Тоа може да ви обезбеди со топол кревет откако ќе се стави на топла вода во шише во кревет, непосредно пред спиење.Тоа е исто така еден совршен подарок.ТОПЛО ДИЗАЈН : надворешниот поврзана пополнување не е само атрактивни, но, исто така, го спречува директен контакт со кожата на површината на топла вода во шише.Секој дел е внимателно дизајниран.МЕКА НА ДОПИР : Чиста Природна Гума,анти-стареењето, подолготрајни изолација,кадифен јакна на топла вода во шише е мазна и удобно.Производ description DURABLE МАТЕРИЈАЛ : се направени од гума.Голем капацитет за дизајн,Ребрести надворешната површина помага во одржување на течни температура.Големина : 10.3 cm x 7.5 cm x 16cm.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : топла и ладна топла вода во шише со широк устата е лесно да се пополни и употреба.Топло перниче за болка.Користете го за рамена болка, м'edical цели, како нозе потоплите.ВИ ДРЖИ ТОПЛО ЗА да ЧАСОВИ : Тоа може да ви обезбеди со топол кревет откако ќе се стави на топла вода во шише во кревет, непосредно пред спиење.Тоа е исто така еден совршен подарок.ТОПЛО ДИЗАЈН : надворешниот поврзана пополнување не е само атрактивни, но, исто така, го спречува директен контакт со кожата на површината на топла вода во шише.Секој дел е внимателно дизајниран.МЕКА НА ДОПИР : Чиста Природна Гума,анти-стареењето, подолготрајни изолација,кадифен јакна на топла вода во шише е мазна и удобно.Функција : Материјал : ПВЦ+ knit Size : 10.3 cm x 7.5 cm x 16cm It е направен од гума,мека корица.Го задржува топлина за екстра долго време.Овој обичен топла вода во шише & покрие ќе се задржи топло за цела ноќ.Едноставно додадете топла вода преку шише е широко устата, reseal со течење отпорни на ззп, како и местото на шише каде и да ви треба брз олеснување.Во зима-како температура, повеќето вистински топлина, во прилог на решаваат ватенка, исто така, постои thermostatically загрева топла вода bottle This топла вода во шише е мал и исклучителна, безбедно и без мирис.Целосната на флексибилност, може да се загрева во микробранова oven Note : Прирачник за мерења на локации, може да биде грешка на 1-3мм.Поради разликата во екранот може да биде боја разлики.Пакетот вклучува : 1pc / 2pcs Топла Вода во Шише.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60