• Неодамнешно
Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен на Гребење КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитни Случај Покритие за Г

Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Јасно Samsung Галакси Забелешка 9 Случај/Компатибилен со Галакси Забелешка 9/Поддржува Чи Безжична Полнењето без да се расправаме на тие морале да се отстрани случај за Samsung Галакси Забелешка 9. SHOCKPROOF и ВОСКРЕСНА РАМКИ ДИЗАЈН : Задржува вашата Забелешка 9 екран и камера исклучување на рамни површини за дополнителни гребење и оштетување заштита.[Белешки : Компатибилен со поголемиот дел од екранот заштитник).HYBRIS БРАНИК СЛУЧАЈ : combe на TPU браник и PC задниот панел buffers шокови и испакнатините против несакани удари и случајно капки.АНТИ-НУЛА ЈАСНО НАЗАД : Транспарентна тело на случај го подобрува оригиналната боја и дизајн на вашата Забелешка 9.Премиум јасно поликарбонат спречува гребнатини на уредот.Целосната јасност и сјај се изложуваат најдобрите дека вашиот samsung забелешка 9 има да понуди.СЕОПФАТНА ДИЗАЈН : Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон, и лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Поклопецот обезбедува солидна слој на заштита која е дизајнирана да се земе влијанието на телефон, и тоа не жолт, ако тоа е одржуваат добро,па тоа ќе остане кристално јасни.Напредни Хибрид Заштита Случај за Вашиот Галакси Забелешка 9 2018. Samsung Галакси Забелешка 9 случај носи убавината на вашиот телефон додека се осигура дека вашиот телефон останува заштитена.Едноставен, но елегантен дизајн за оние кои се во потрага за минимално изглед.Минималистички Дизајн.Едноставен и елегантен дизајн со целосно транспарентни телото и мека tpu копчето ја зголемува природна елеганција на вашиот телефон.Избрана Дизајн.Направени на премија TPU материјал, hardback поликарбонат панел, и отпорно на гребење слој на задниот поклопец за засилен шок-апсорпција и заштита.Се вклопува Како Ракавица.Неговиот тенок профил ви овозможува да се доживее на оригиналните димензии на вашиот телефон, но сеуште добијат целосен пристап до сите копчиња и пристаништа.Воскресна Заштитни Рамки.Воскресна рабовите држи вашиот телефон екран и камера исклучување на рамни површини и подалеку од потенцијалните гребење или инциденти.Но не може да се обезбеди многу добра заштита на екранот на Galaxy Note 9. Ќе е подобро да се купи екран заштитник да го заштитите вашиот телефон е на екранот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40