• Неодамнешно
Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса со Куки Built-in, Бела, 71x74 Стандардна Големина

Ткаенина Туш Завеса Не Куки & Лагер е Потребно - за Меки Водоотпорен Бела Туш Завеса Перат, Хотел Крпа Туш Завеса

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

НЕ КУКИ ви се ПОТРЕБНИ : Дизајниран со вграден "Split Прстените" за лесно инсталирање и отстранување неколку секунди, заштеда на време и без дополнителни куки е потребно, се вклопува со повеќето прачки. 100% Водоотпорни : бело нема кука ткаенина туш завесата може да се спротивстави на вода и не лагер е потребно, брзо да се исуши, може да се користи самостојна завеса или туш лагер.Хотел Квалитет : обична ткаенина, ткаат туш завеса е направен од премиум полиестер со 100gsm, светло-тежина и нема хемиски мирис како peva/пластични еден.Лесно Нега : Машина перат туш завеса БЕЗ КУКИ ПОТРЕБНИ дизајн овозможува лесна инсталација и отстранување за чистење, 71x74(Wx H) стандардна големина иста како 71x72 одговара на повеќето од бањите.Магнетни Полите : Овој бело платно туш завеса е пондерирана со 2 агол дното магнети, помогнат во место и висат природно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00