• Неодамнешно
Ribelli Zweimer Дуо Бин со Капак Пластична Корпа за Отпад за Кујна Мирис-Доказ Отпад Одделување Систем 2 x Прибл. 25 литри Боја: Антрацит

Ribelli Zweimer Дуо Бин со Капак Пластична Корпа за Отпад за Кујна Мирис-Доказ Отпад Одделување Систем 2 x Прибл.

Buyers rating:
DEN 1191.84

Количина на стоки

Кујна отпад бин со две поделба комори - идеален за отпад одделување и хигиенски за рециклирање.Двојно сад поединечно празен.Не се лизга виси на бин облоги.Бин одделување систем, вклучувајќи сива ѓубрето капак, се отвора самостојно со притискање на копчето и пролетта механизам со отстранлив капак прилогот што го задржува мирисот под брава.Дуото бин со капак има димензии од околу.H 51 x 45 W x D 33 cm.На отпад одделување систем има капацитет од околу. 25 литри вода - идеален за 30 литри корпа облоги.Кујна отпад бин со практични лента за виси на кеси.Лесен за чистење на отпадоци систем - ви благодарам за пластична и отстранлив влошки.Easy-care кујна отпад систем - молчи затворање на бин капаци.Идеален отпад систем за кујна благодарение на суптилен антрацит боја.Функционална отпад поделба - идеален за дома или канцеларија.Кујната бин состои од два контејнери кои може да се полнат и празнат одделно.Индивидуалните кофи се едноставно вклучи заедно на база за безбедна застане.Корпа со две-комора систем е дополнет со капак прилогот што го опфаќа отпадоци и го задржува мирисот затворени.Неговите две дупки овозможи посебна пополнување на отпадоци со капацитет од околу. 30 L Овие се затворени со капак со практични допрете функција : тоа се отвара автоматски кога пред копче се допре се додека не се затворени и рачно.Со цел да се закачите на бин облоги не се лизга, на само неколку чекори се потребни : лента на врвот на корпата е отстранет, корпа лагер е вметната и лента е во прилог повторно - корпа торба е фиксна.Благодарение на комбинацијата на двата контејнери во домаќинството додаток и квадратен облик, корпа доаѓа со малку простор.Дуото бин е направен од пластика и затоа е лесен и флексибилен.Благодарение на едноставен антрацит боја, тоа има inconspicuous, суптилни изгледаат и се вклопува во секој дом.Карактеристики : ✔ Простор за заштеда на ✔ Хигиенски ✔ Мирис доказ ✔ Лесно да се чисти Факти : ➔ Боја : Антрацит ➔ Материјал : Пластични ➔ Димензии : прибл. 45 x 32 x 51 cm.Капацитет : 2 x 25 литри вода.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36
Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Цветни Мириси Мошус Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 384.00
UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20
Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72