• Неодамнешно
Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен на Гребење КОМПЈУТЕР Хард Назад Заштитни Случај Покритие за Г

Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Јасно Samsung Галакси Забелешка 9 Случај/Компатибилен со Галакси Забелешка 9/Поддржува Чи Безжична Полнењето без да се расправаме на тие морале да се отстрани случај за Samsung Галакси Забелешка 9. SHOCKPROOF и ВОСКРЕСНА РАМКИ ДИЗАЈН : Задржува вашата Забелешка 9 екран и камера исклучување на рамни површини за дополнителни гребење и оштетување заштита.[Белешки : Компатибилен со поголемиот дел од екранот заштитник).HYBRIS БРАНИК СЛУЧАЈ : combe на TPU браник и PC задниот панел buffers шокови и испакнатините против несакани удари и случајно капки.АНТИ-НУЛА ЈАСНО НАЗАД : Транспарентна тело на случај го подобрува оригиналната боја и дизајн на вашата Забелешка 9.Премиум јасно поликарбонат спречува гребнатини на уредот.Целосната јасност и сјај се изложуваат најдобрите дека вашиот samsung забелешка 9 има да понуди.СЕОПФАТНА ДИЗАЈН : Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон, и лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Поклопецот обезбедува солидна слој на заштита која е дизајнирана да се земе влијанието на телефон, и тоа не жолт, ако тоа е одржуваат добро,па тоа ќе остане кристално јасни.Напредни Хибрид Заштита Случај за Вашиот Галакси Забелешка 9 2018. Samsung Галакси Забелешка 9 случај носи убавината на вашиот телефон додека се осигура дека вашиот телефон останува заштитена.Едноставен, но елегантен дизајн за оние кои се во потрага за минимално изглед.Минималистички Дизајн.Едноставен и елегантен дизајн со целосно транспарентни телото и мека tpu копчето ја зголемува природна елеганција на вашиот телефон.Избрана Дизајн.Направени на премија TPU материјал, hardback поликарбонат панел, и отпорно на гребење слој на задниот поклопец за засилен шок-апсорпција и заштита.Се вклопува Како Ракавица.Неговиот тенок профил ви овозможува да се доживее на оригиналните димензии на вашиот телефон, но сеуште добијат целосен пристап до сите копчиња и пристаништа.Воскресна Заштитни Рамки.Воскресна рабовите држи вашиот телефон екран и камера исклучување на рамни површини и подалеку од потенцијалните гребење или инциденти.Но не може да се обезбеди многу добра заштита на екранот на Galaxy Note 9. Ќе е подобро да се купи екран заштитник да го заштитите вашиот телефон е на екранот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36
Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72