• Неодамнешно
Компас Наутички Модерен Дизајн Vinly Компас Роза Decal Компас Ѕид Налепница Наутички Ѕид Оркестарот Ѕид Mural Ѕид Графички Home Art Оркестарот D(Brown)

Компас Наутички Модерен Дизајн Vinly Компас Роза Decal Компас Ѕид Налепница Наутички Ѕид Оркестарот Ѕид Mural

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

ВАЖНО : Опис покажува сите детали за decal.Сон Птица decal е тенка, флексибилни, а има изглед на се рачно насликани без неред.Decal природата винил го прави едно време, една апликација.Откако отстранети тоа не може да се reapplied.Сон Птица decals може да се примени на мазни и чисти површината (ѕидови, стакло, врати и сл.).Не користите на текстура ѕидови (портокал, сенди и зрнеста), свежи бои (помалку од 14 дена) и ниска VOC (Испарливи органски соединенија) боја.Сон Птица секој decal е направен од висок квалитет, самолепливи и водоотпорен винил.Нашите винил е оценет за последните 5 години, на отворено и практично засекогаш затворен простор, не ќе кора од далеку или меур.Сон Птица Секој decal доаѓа со Комплетна, Лесно да се следат инструкциите кои ќе ви прошетка низ секој чекор, без проблеми да се примени.Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20