• Неодамнешно
YOUANG Bluetooth Адаптер за во Автомобил, Мини Bluetooth 5.0 Стерео Радио Приемник Безжична 3,5 мм Помошен Џек Адаптер за Hands-Free Автомобил со Вграден Микрофон за во Автомобил Помош

YOUANG Bluetooth Адаптер за во Автомобил, Мини Bluetooth 5.0 Стерео Радио Приемник Безжична 3,5 мм Помошен Џек

Buyers rating:
DEN 1629.60

Количина на стоки

Надградена Верзија : Нашата Bluetooth ПОМОШЕН адаптер приемник.Дизајниран за не-Bluetooth аудио системи.Тоа е совршено решение за вашата различни не-Bluetooth дома аудио системи или автомобил звучници за да се постигне идеална безжичен аудио.Без батерија, лесен за користење, лесен и компактен дизајн го прави вашиот аудио систем изгледа мазна и убава.Конекција опсег до 33 стапки ви овозможува да се ослободи од неуредна кабли и искуство безжична музика.Лесен за Употреба & Широко Компатибилен : Само приклучок од 3,5 mm ПОМОШЕН кабел во адаптер и приклучете го во помошен џек на вашиот уред, вклучете го режимот што треба (RX/TX) и можете да го користите лесно.Широко поддршка на сите Bluetooth уреди (на пример : i Phone, i Pad, i Pod, таблет, Samsung и други Andriod паметни телефони) за да го спарите како hands-free комплет.Многу погодна за вашите стари home/автомобил аудио систем и жичен слушалки/TV/PC итн.Може да ви овозможи со high-definition безжична музика стерео/hands-free јавувате.Одлични перформанси дизајн : 2-во-1 дизајнот не е само Bluetooth приемник или Bluetooth предавател, еден уред има две значења, правење на вашиот живот повеќе интелигентни.Копчето дизајн ви овозможува да го користите удобно и брзо и лесно можете да префрлате во предавател/примање на владата да го реши разни употреба потреби.Во исто време, само кликнете на копчето за да се одговори/откажување/завршите повикот, така што може да се вози безбедно.Покрај тоа, таа, исто така, поддржува гласовни навигација на мобилни телефони.Сигурен Квалитет : Со најновата верзија на V5.0 EDR и high-definition аудио технологијата, нашата Bluetooth приемник предавателот може да бидат поврзани на уред на повеќе stably, и може да се пренесе брзо и намалување на бучава, како и ниска латентност за да се обезбеди одлична стерео ефекти.Built-in high-definition микрофон па ќе можете да разговарате hands-free.CVC намалување на шумот технологија го прави вашиот повик повеќе јасно.Автоматско спарување врска функција и двојна врска, со што на вашата музика споделување полесно.Грижете се-Бесплатен По-Продажбата на : векот на траење на техничка поддршка, никогаш не се грижите за било какви проблеми.Ние сме сигурни во квалитетот на Bluetooth предавател и приемник се подготвени да обезбеди 12-месечно замена гаранција и на 30-ден безусловна наплата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот поддршка на корисниците, ние ќе ви овозможат брз и ентузијастички решение во прв пат.Опис : Parameter Product име : usb, bluetooth, FM transmitter Product модел : FM01 Bluetooth верзија : V5.1 Working напон : 5 VEffective веројатност : во рок од 10 meters Audio излез : FM transmitter Default фреквенција : 95.0 MHZSignal на бучава сооднос : ≥95db Answer на повик : support Automatic враќање : support Package се Вклучени : 1*Bluetooth adapter1*Настава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72
UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36