• Неодамнешно
Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Buyers rating:
DEN 15158.40

Количина на стоки

8 во.таблите на четири различни бои им овозможуваат на корисниците да се печати четири бои на етикетата, без да се разменуваат панделки.R4400 Серија на Смола Формулација нуди одлична отпорност на растворувачи, гребнатини и висока топлина кога се печатени на соодветна етикета материјал.Се препорачува за печатење на сјајни или многу мазна етикета акции, како што се Б-483 Ултра Агресивен Полиестер и Б-423 Постојан Полиестер од Брејди.Панделки брод автономни во касети дека капка директно во Global Mark печатач и "кликнете на" правото на своето место.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76
Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76