• Неодамнешно
Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Buyers rating:
DEN 15158.40

Количина на стоки

8 во.таблите на четири различни бои им овозможуваат на корисниците да се печати четири бои на етикетата, без да се разменуваат панделки.R4400 Серија на Смола Формулација нуди одлична отпорност на растворувачи, гребнатини и висока топлина кога се печатени на соодветна етикета материјал.Се препорачува за печатење на сјајни или многу мазна етикета акции, како што се Б-483 Ултра Агресивен Полиестер и Б-423 Постојан Полиестер од Брејди.Панделки брод автономни во касети дека капка директно во Global Mark печатач и "кликнете на" правото на своето место.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат