• Неодамнешно
ZWNAV 12.1 инчен Android 9.0 Тесла Стерео во Автомобил за Toyota Highlander 2009-2013 со JBL Функција HD Екран на Допир,4G 32GB RAM меморија ROM, Автомобил GPS Навигација Главата Единица, Carplay, Радио,

ZWNAV 12.1 инчен Android 9.0 Тесла Стерео во Автомобил за Toyota Highlander 2009-2013 со JBL Функција HD Екран

Buyers rating:
DEN 4896.00

Количина на стоки

Андроид Auto автоматски ќе ги носи корисни информации и организира тоа во едноставни картички кои се појавуваат само кога тие се потребни.Андроид Auto,кој се протега на Android платформата во возилото на начин кој има за цел да се изградат за возење.PX6 подигање време е за 20-годишна возраст.Андроид Auto,кој се протега на Android платформата во возилото на начин кој има за цел да се изградат за возење.1 инчен екран на допир.PX6 подигање време е за 20-годишна возраст.Apple Car Play дава корисниците на i Phone неверојатно интуитивен начин за да остварувате повици,да ги користите Мапи, да слушате музика,и вербално да испраќате и да слушате пораки со само еден збор или еден допир.Можете да користите Bluetooth 5.Ние, исто така, обезбедува најновите светски податоци за мапи со редовно ажурирање.Уживаат во автентична-звучи музика од мојот подесување, благодарение на Дигитален Сигнал Процесор(DSP).Можете да одговорите или остварувате повици, да се провери пораки и текстуални пораки и слушате вашите омилени песни користење на i Tunes, Apple Музика, или инсталирани апликации.0 систем + 6 Core ПРОЦЕСОР + 4 G RAM меморија + 32 GB ROM направи овој автомобил стерео полесно и побрзо да се кандидира и поддршка на голем стан преземете.Apple Car Play дава корисниците на i Phone неверојатно интуитивен начин за да остварувате повици,да ги користите Мапи, да слушате музика,и вербално да испраќате и да слушате пораки со само еден збор или еден допир.Apple Car Play бара i Phone 5 или понова со најновата верзија на IOS.0 Систем】Андроид 9.0 да се поврзете со вашиот телефон и да уживаат во високиот квалитет на звукот ефект на вашите возачки време !Со Bluetooth, може да се реализира раце бесплатни разговори и слушате вашите омилени песни користење на i Tunes, Apple Музика, или инсталирани апликации.Јасно,одговорно 12.Вградениот Wi Fi модул, поддршка за веб сурфање и преземање големи апликации од Google Play Store.Apple Автомобил-Игра,ја попаметни,побезбеден и повеќе да се забавуваат начин да го користите вашиот i Phone за во автомобил.Дигитален сигнал процесор создава виртуелна јазик на таблата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72