• Неодамнешно
ABS/TPU/PLA Филамент, 1.75 Mm 1KG, 3D Печатење Материјал, За 3D Печатач, 3D Пенкало, Пластични PLA Filamento, 3D Принтер Делови (Боја : PLA Црвени)

ABS/TPU/PLA Филамент, 1.75 Mm 1KG, 3D Печатење Материјал, За 3D Печатач, 3D Пенкало, Пластични PLA Filamento,

Buyers rating:
DEN 2150.40

Количина на стоки

Без мирис, нетоксичен, Животната средина, biodegradable материјал.Силна мазност и glossi нес.Одлична флуидност, Не завиткување прашања за печатење голема област објект, анти-свиткување.Сите наши 3 D печатач filaments се 100% богородица материјал, никогаш не користете рециклиран материјал или regrind материјал, и сите постигнува најновите СТИГНАТ до сертификат.Пред масовно производство, нашите инженер секогаш се направи тест за да бидете сигурни дека секоја серија на нови суровини мора да бидат испечатени од страна на 3 D печатач.Гајтанот димензии : 200mm totaldiameter : x 55mmhole diameterx75mm height Box големина : 22x22x8cm Net тежина : 1kg/гајтанот(2.2 lbs) Испорака тежина : 1.2 kg(2.64 lbs) Вакуум запечатени со desiccant, анти-влага и анти-прашина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 1101.60
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36
Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00

Опис : Лаптоп Делови.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете в

DEN 201.36
DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DSPE-PEG-Биотин, 3.4 к (500mg)

DSPEPEGБиотин е линеарна heterobifunctional PEGylation reagent со DSPE phospholipid и биотин.Тоа е корисна за автомонтажа reagent да се п

DEN 1538.40