• Неодамнешно
Перформанси Алатка W9103 1-1/8 Telescoping Круг Инспекција Огледало, се Протега Од 6-1/2 за да 18-1/2

Перформанси Алатка W9103 1-1/8 Telescoping Круг Инспекција Огледало, се Протега Од 6-1/2 за да 18-1/2

Buyers rating:
DEN 36.00

Количина на стоки

Огледало Големина : 1-1/8".Telescoping Мин & Max : 2" за да 18-1/2".Хром позлатен отпорни на корозија вратило.Телескопи за тешко да се постигне места.Двојно топката заеднички зглобот.Неопходен за визуелен пристап во ограничени области.Wilmar Корпорација е основана во 1971 година. Со седиште во Renton Вашингтон, Wilmar материјали големи трговците на мало, како и дистрибутери низ Северна America.By обезбедување на квалитет алатки, голема услуга, и иновативни пакување и поддршка на производот, Wilmar стана еден од водечките дистрибутери на професионални алатки во Северна Америка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76