• Неодамнешно
4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

4-Рака PEG-Acrylate, 5k (10g)

Buyers rating:
DEN 1101.60

Количина на стоки

4-Рака PEG-Acrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една pentaerythritol јадро.На 4arm-КОЛЧЕ acrylate може да се користи за радикални иницијатор или на УВ светлина индуцирана полимеризација да синтетизира КОЛЧЕ hydrogel. 4-Рака PEG-methacrylate е обезбедено преку нашите сопствени синтеза услуга.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36
Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00

Опис : Лаптоп Делови.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете в

DEN 201.36
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76