• Неодамнешно
Сјајна Свила PLA 3D Печатач со Вжарено 7 Spools Пакет, 1.75 mm Светла Црвена Сина, Жолта Зелена Синозелена Портокал Пурпурна PLA 7 во 1 Виножито Бои, Секоја Тркалаат 0.5 кг Вкупно

Сјајна Свила PLA 3D Печатач со Вжарено 7 Spools Пакет, 1.75 mm Светла Црвена Сина, Жолта Зелена Синозелена Портокал

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

7 Ролни Пакет Пакет : Вклучува 7 Светла Популарни Свила Сјај Бои, На Готовиот 3 D Испечатени Предмети со Сјајна Свила Сјај, Давајќи Мазна, Pearly и Единствен Допир.Широко Компатибилен : 1.75 mm Свила PLA Материјал со Висок Дијаметар Толеранција, да Дизајнира за да се Вклопи во Повеќето FDM 3 D Принтери на Пазарот, Произведени со Заглави-Бесплатна Линија за Производство за да се Гарантира Непречено Бесплатен Подарок : Една Мала Торба за Слободни Филамент Боја Мостра Спакувани Заедно. 100% ги Задоволи Гаранција & Напомена : се Купи со Доверба, 100% Гаранција за квалитет.Испратете ни ако Имате било какви Прашања, Ние ќе ги Направи сите можни Напори да Ви Обезбеди со Итна Помош, додека не се Задоволни.Дали Ви се Допаѓа да Креативни Мулти Бои Сјајна Свила 3 D Испечатени Предмети?.Pls Изберете MKOEM, Ова се 7 во 1 Свила PLA Пакет ќе помогне многу за Печатење на Вашите 7 Бои на Виножитото Сон и Идеи !.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76
4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен

DEN 1293.36