• Неодамнешно
DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Загрева Огледало Стакло,за Тојота Еја 2003-2013

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Широк Агол Загрева Огледало Стакло,за Тојота Еја 2003-2013

Buyers rating:
DEN 326.40

Количина на стоки

★ Материјал : Користете топлина-отпорни стакло, огледало стакло изработени од АБС база и УВ слој, автомобилот rearview огледало стакло изработени на овој композитен материјал беше прецизност тестирани и има висока прецизност и набитост, Трајни, силна отпорност и стабилни перформанси. ★ Исклучителна површината дизајн : Нашиот автомобил rearview огледало замена стакло прифаќа одлични производна технологија, но, исто така, специјално дизајнирани за ретровизорите, мазната површина на леќата може да совршено се вклопуваат со контура на возилото, структурата е стабилна, а максималната Сила и издржливост. ★ Одлични перформанси : Нашата задни-view огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може да се направи задниот дел на возилото-видете јасно, отвори полето на визија, и може точно да се измери растојанието на други предмети за време на одржување на изборите, бидејќи тоа им помага да се прошири на возачот поле на визија. ★ Строги производство стандарди : дизајнирани според оригиналното возило податоци, строги фабрика за контрола на квалитетот, фабричките стандарди се направи инсталација или расклопување повеќе пригоден, може директно да го замени стариот стандарди или оштетени стандарди!. ★ Answer : ___________________________ Note : Како секоја земја има различни модели, модели кои ги нудиме се за повикување само, ве Молиме потврдете дали вашиот модел и производство година се во согласност со нашите опис.Применливи модели (референца) : За ТОЈОТА еја 2003-2013 Specification : Материјал : огледало стакло + ABSStatus : 100% сосема new Item Должина : 18.8 cm Item Ширина : 14.9 cm Model Име : XTY-018 BItem Тип : Огледало / Covers Product тежина : 0.5 kg On возило : лево/right Accessory тип : директни replacement Rearview огледало компонента тип : огледало glass Package се Вклучени : ☆ 1*лево rearview огледало, право rearview огледало (лево или десно, ќе биде предаден според опции кога ќе го поставите цел)Огледалото стакло на автомобилот rearview огледало има карактеристики на стабилна структура, издржливост и мала тежина.Уште поважно, тоа е едноставно и брзо да го инсталирате, која е многу погодна за вашиот автомобил, огледало стакло мазна површина обезбедува јасен поглед.што значи дека тој ќе има иста големина, форма и функција како вашата оригинална огледало!Напомена : ・Нашите производи се поделени во две опции, лево и десно, да бидат сигурни дека за да се споредат обликот и големината на rearview огледало пред ставање на ред за да се потврди дали тоа е погоден за вашиот автомобил!・Ве молиме проверете делови на сликата пред да ја купите, ве молиме да ги доставите /модел/година пред купување за да се обезбеди компатибилност на производот, ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Material:
mirror glass + ABS
Status:
100% brand new
Item Length:
18.8cm
Item Width:
14.9cm
Model Name:
XTY-018B
Item Type:
Mirror / Covers
Product weight:
0.5 kg
On the vehicle:
left/right
Accessory type:
direct replacement
Rearview mirror component type:
mirror glass
Package Included:
☆ 1*left rearview mirror, right rearview mirror (left or right, will be shipped according to the options when you place the order) :
The mirror glass of the car rearview mirror has the characteristics of stable structure, durability and light weight. More importantly, it is simple and quick to install, which is very suitable for your car, The mirror glass smooth surface ensures a clear view. :
which means that it will have exactly the same size, shape and function as your original mirror! :
Notice:
・Our products are divided into two options, left and right, be sure to compare the shape and the size of the rearview mirror before placing an order to confirm whether it is suitable for your car! :
・Please check the parts in the picture before purchase, please provide /model/year before purchase to ensure product compatibility, thank you! :

Купувачи како што сакаат

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00

Опис : Лаптоп Делови.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете в

DEN 201.36
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00
Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба

Продавница ѓубре, ѓубре и отпадоци во вашата бања, канцеларија, или на друго место во вашиот дом.На висок

DEN 1315.20
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76
4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36
Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница,

[Издржливи Материјали] виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриено

DEN 1948.80