• Неодамнешно
Преносни Електрични Помине Вежба, Ноктите Вежба Машина Електрични Помине Вежба Handpiece Машина за Дома, DIY

Преносни Електрични Помине Вежба, Ноктите Вежба Машина Електрични Помине Вежба Handpiece Машина за Дома, DIY

Buyers rating:
DEN 604.80

Количина на стоки

Батерија дизајн : вграден‑во 7500m Ah голем капацитет интегрирана батерија, која може да работат до 24 часа на едно полнење.Дигитален дисплеј дизајн : може да се прикаже на ротирачка брзина и капацитетот на батеријата статус, јасно се знае водење на статусот на машината.Еколошки материјал, ABS не се акумулира топлина, и нема да биде жешка по долгорочна употреба.Машината е удобен за носење, и може да се стави во торба.Тоа е исклучителна, high‑end и елегантна, удобно да се одржи.Прилагодливи 0‑30000rpm, напред и рикверц ротација на ветер прави да се чувствуваат лесно да користите лево и десно раце за нокти мелење.Дршката усвојува метал материјал, се погодни за сечење, гравирање, протеза мелење, ноктите полирање, лак отстранување, мртвата кожа отстранување, rhinestones отстранување, итн.Функција : 1. Батерија дизајн : вграден‑во 7500m Ah голем капацитет интегрирана батерија, која може да работат до 24 часа на едно полнење.2. Дршката усвојува метал материјал, се погодни за сечење, гравирање, протеза мелење, ноктите полирање, лак отстранување, мртвата кожа отстранување, rhinestones отстранување, итн.3. Еколошки материјал, ABS не се акумулира топлина, и нема да биде жешка по долгорочна употреба.Машината е удобен за носење, и може да се стави во торба.Тоа е исклучителна, high‑end и елегантна, удобно да се одржи.4. Прилагодливи 0‑30000rpm, напред и рикверц ротација на ветер прави да се чувствуваат лесно да користите лево и десно раце за нокти мелење.5. Дигитален дисплеј дизајн : може да се прикаже на ротирачка брзина и капацитетот на батеријата статус, јасно се знае водење на статусот на машината.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Drill Material : ABS + Metal Power : 12 WPower Снабдување на Владата : USBRotating Брзина : 30000rpm Battery Тип : Вграден-Во Battery Battery Капацитет : 7500m Ah Features : Ноктите мелење, полирање, гел лак отстранување, exfoliating, резба radian, итн.Погоден за мелење, сечење, полирање, заб за производство, протеза мелење, занаетите, обработка, резба, мелење, полирање, разни маникир, додатоци и убавина операции.Употреба : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Пакет Листа : 1 x Помине Drill1 x Мелење Handle1 x Мелење Head1 x USB Cable1 x Manual1 x Справи со Сопствениците.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Drill
Material:
ABS + Metal
Power:
12W
Power Supply Mode:
USB
Rotating Speed:
30000rpm
Battery Type:
Built-In Battery
Battery Capacity:
7500mAh
Features:
Nail grinding, polishing, gel polish removal, exfoliating, carving radian, etc. Suitable for grinding, cutting, polishing, tooth manufacturing, denture grinding, handicraft processing, carving, grinding, polishing, various manicures, accessories and beauty operations.
Uses:
Household, nail salon, etc.
Package List:
1 x Nail Drill :
1 x Grinding Handle :
1 x Grinding Head :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Handle Holders :

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 20k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 498.00