• Неодамнешно
Принцезата на Круната на Ѕидот Decal, Кралската Круна Ѕид Налепници Мурали, Винил Уметност Дизајн Смешно Слика Ѕид Оркестарот за Тинејџерски Детска Спална соба Playroom ?

Принцезата на Круната на Ѕидот Decal, Кралската Круна Ѕид Налепници Мурали, Винил Уметност Дизајн Смешно Слика

Buyers rating:
DEN 372.00

Количина на стоки

Пакетот вклучува : 1 buc "Принцеза" круна винил ѕид налепница, Големина : 17.7 x 11,8 ИНЧЕН (45 x 30 см), боја : црна.Материјал : Одличен квалитет ПВЦ, животна средина пријателски, водоотпорен.Тоа е лесен за користење, ве молиме видете ја сликата за да знаете како да се користи налепница, па нема да мора да се справи со било неуредна обиди и грешки.Стап во согласност со слика или DIY во вашата сопствена идеја.И тоа може да биде чисто отстранета без да се оштети вашите ѕидови.Налепница ѕид оркестарот се применува на било каква мазна, чиста и сува површина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел, клима-состојба, не се погодни за валкани или груба површина.Идеална за дома, спална соба, трпезарија, дневна соба, кујната, ходникот, и канцеларија ѕид уметност.Специјален дизајн направи вашата соба посебно.Убава ѕид decals за вашиот дом и канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде среќна атмосфера.Тоа ќе го направи вашата соба симпатична и пријатна.Тоа е позитивен став кон животот.Само да се опуштите и да уживате во вашето време.Она што се вклучени : 1 buc "Принцеза" круна винил ѕид налепница Спецификација : Материјал : ПВЦ Големина : 17.7 x 11,8 ИНЧЕН (45 x 30 см) во Боја : Црна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20
Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36