• Неодамнешно
Swordsaxe 10 Инчен Капка Точка Рака Фалсификувани 1095 Дамаск Челик Готвачи Кујнски Нож Празно

Swordsaxe 10 Инчен Капка Точка Рака Фалсификувани 1095 Дамаск Челик Готвачи Кујнски Нож Празно

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Вкупна Должина : 10 Инчи.Должина На Ножот : 6.5 Инчи.Сечилото Стил : Пад Точка, Полн Танг, Нож Празно.Сечилото Материјали : 1095 Висока Јаглероден Челик, 15 N20 Легиран Челик, Рачно Кован.Рачка Материјал : Дамаск Челик Празно.Се Справи Со Должина : 3.75 Инчи.Ова е 10 инчен Капка Точка Рака Фалсификувани Дамаск Нож.Тоа карактеристики 5 Пред-drilled дупки за да додадете свој кориснички справи.Тоа е полна танг со многу остар раб, добар за употреба на отворено.Небото е граница со она што можете да го направите и со овој нож.Спецификации вкупна Должина : 10 Инчи Нож Должина : 6.5 Inches Blade Стил : Пад Точка, Полн Танг, Нож Празно Сечилото Материјали : 1095 Висока Јаглероден Челик, 15 N20 Легиран Челик, Рачно Кован Рачка Материјал : Дамаск Челик Празно Справи со Должина : 3.75 Inches All спецификации се приближни.Се справи со варијација може да бидат присутни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72
Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36