• Неодамнешно
Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница Табела Биро за Помине Уметност Бела

Нокти Перница,Нокти Маса,Нокти Перница Помине Рака Перница Рака Остатокот Рака Перница Помине Остатокот Перница

Buyers rating:
DEN 1293.36

Количина на стоки

Посветен помине уметност : Нокти перница е идеален избор за професионални manicurists и лична употреба.Лесен за чистење : Ноктите перница има прекрасен изглед, чиста боја, едноставен и дарежлив, нечистотија-отпорни и лесно да се чисти.Намалување на рака замор : Арм остатокот перници еколошки додатен може да се намали рака притисок и олеснување на рака замор, и соодветната висина обезбедува удобен поддршка за рака.Издржливи : Ноктите перница е полна со висока густина еластична сунѓер, издржлив и не е лесно да се деформирани.Материјал : Ноктите рака перница е направен на СТП кожа материјал, кој има добра еластичност, мекост и удобност.Description Manicure перница има силна товарот капацитет.Арм остатокот перница е многу погодна за професионални салони, дома, DIY, ноктите и љубители на модерен дами, и е основна алатка за помине уметност.Нокти перници има исклучителна изработка, тесни шевовите и сигурен квалитет.Features Nail перница-Боја : Бела.-Материјал : СТП кожа.-Големина : Околу 342.5x16x10 cm/16.73x6.30x3.94 инч.-Тежина : 1300g.-За професионални помине техничар употреба.-Практичната страна одмор.-Пакување листа : 1 *Помине рака подлога.-Пакување листа : 1 * Рака подлога.4 * Нозе.16 * завртка.1 * Хексагонална копче.Пакет Including1 * Рака padn4 * Feetn16 * Screwn1 * Хексагонална копче.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20