• Неодамнешно
Omio за iPhone 12 Про Max Случај со Вграден Екран Заштитник 360 Полно Тело, Заштитна Телефон Случај за iPhone 12 Про Max, Тешки Shockproof Анти-Нула Солиден Случај за iPhone 12 Про Max - Црна.

Omio за iPhone 12 Про Max Случај со Вграден Екран Заштитник 360 Полно Тело, Заштитна Телефон Случај за iPhone

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

[СПЕЦИЈАЛНО ЗА i Phone 12 ПРО MAX] 2020 Нови дизајнирана заштитна случај се вклопува совршено да i Phone 12 Про Макс (6.7 инчи) не одговара за i Phone 12 Мини & i Phone 12 / 12 Про.Ве молиме потврдете пред купување. [ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК ЗАШТИТНИ СЛУЧАЈ ЗА i Phone 12 ПРО MAX] Опремени со анти-нула/заоблачено вграден екран заштитник во предната маска за i Phone 12 Про Max 6.7 инчен случај кој ќе ви овозможи јасна HD екран без да се загрозат екран на допир чувствителност. [360° со ПОЛНО ТЕЛО за ЗАШТИТА] 360 степени Полно работно тело Солиден Заштита Случај.Отпорен на гребење & Анти - паѓа предвидено од страна на премиум PC + TPU материјали, намалување на стресот и да се обезбеди крајна заштита за вашиот i Phone 12 Про Max. [БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН] omio Специјално дизајнирани задниот поклопец за оваа i Phone 12 Про Max заштитни случај да се работи и со безжичните полначи.Вие не треба да ги тргнеме случај кога полнење, што дава голема погодност за секојдневна употреба. [ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] Прецизни cutouts овозможи лесен пристап до сите i Phone 12 Про Max пристаништа и функција.Лесен-за-зафат и против пролизгување дизајн го прават телефонот лесно да се одржи.Лесно расклопување опфаќа ви помага да го инсталирате или отстраните i Phone 12 Про Max случај многу лесно и брзо во рок од 15 секунди.Додава нема големо, останува оригиналот телефон се справи со чувство.Вграден Екран Заштитник Случај се погодни Само за i Phone 12 Про Max.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за други мобилен телефон видови. (Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред поставување на својата цел.) Material Soft Силикони + Тешко PC Задниот Поклопец+ Вграден Екран Protector There се 2 бои да се избере from Black, Јасно.Клучни Карактеристики✔ Вграден Екран Заштитник, Целосна Заштита✔ Shockproof✔ Анти-нула✔ Лесна Инсталација✔ Прецизни Намали Испис✔ Безжични Полнење Компатибилен✔ 360 степени Заштита Shockproof Military Степен на Заштита.Комбинацијата на највисок степен на КОМПЈУТЕР и TPU материјали зачувате вашиот i Phone 12 Про Max од случајно паѓање и шокови.Анти-scratch Equipped со анти-нула/заоблачено вграден екран заштитник во предната маска.Погодна за внатрешна и надворешна сметководствена.Безжични Полнење Support Completely поддршка за безжично полнење, без да се земаат исклучите вашиот i Phone 12 Про Max случај и кабел.Не влијае врз секојдневна употреба.Напомена : omio е бренд сопственик на omio производ, ние никогаш не ги овластува трето лице да продаваме нашите производи во НАС, ве молиме бидете сигурни дека ќе го купите вистински производ од omio.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лаптоп Звучник за Леново S10-2 PK23000BT00

Опис : Лаптоп Делови.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете в

DEN 201.36
Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѓубре Може да Креативна Личност Дневна Соба Ѓубре Може да Декоративни Спална соба, Кујна Едноставна Складирање

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 1254.72