• Неодамнешно
Ноктите Вакуум Прашина Колектор, Моќен Помине Прашина Extractor Почиста Вшмукување Фан Машина за на доградба на Акрилни Натопи Ноктите Поли Помине Продолжување Гел (40W

Ноктите Вакуум Прашина Колектор, Моќен Помине Прашина Extractor Почиста Вшмукување Фан Машина за на доградба

Buyers rating:
DEN 3375.36

Количина на стоки

1. Прашина колектор за нокти.Прави што подалеку од Вдишување на прашина.нокти прашина колектор, 100% вакуум ефект, кога ќе користите ноктите вежба со овој помине прашина машина, ноктите прашина не ќе летаат пепел во воздухот, додека други помине прашина колектор само има 70-83% вакуум ефект, прашина ќе лета надвор.Моќен Помине Прашина колектор е опремен со силна фан да собира прашина создадена при користење нокти датотека и тампон, ноктите вежба или полирање на ноктите. 2. 40w прашина почиста за нокти, моќен вшмукување, овој професионален помине прашина колектор за на доградба на акрилни нокти со 8 издувните порта, висока ефикасност собирање на ноктите прашина, тоа може да се контролира насоката на ноктите прашина, и да даде прашина чисти нокти работното место , како и заштеда на вашето време.Што е уште поважно, на бранот помине прашина колектор филтерот е многу ефикасна отколку помине прашина колектор со торба.Бели Нокти Со Правосмукалка. 3. Силна вакуум за нокти.Одлична прашина машина за нокти, ноктите салон опрема за користење на ноктите вежба машина, или потопување во прав помине комплет.Правење на маникир со нокти датотека и тампон, постојат многу точки на прашина и прав и тешко да се исчисти, но со користење на нашите Co Fashion електрични помине прашина колектор машината ќе се чисти многу полесно. 4.Мека и мазна силикони рака перница обезбедување на вас со луксузни нокти искуство, погоден за мелење ноктите и нога, го направите вашиот рацете и нозете се чувствуваат удобно.Тоа им помага на вас и вашите клиенти се далеку од Вдишување на прашина.Голема прашина вакуум за нокти. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се информираат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Децата Бања Игра Играчка Складирање Торба,дете Бања Вода Вшмукување Чаша Организатор Ткаени Мрежа Оксфорд Ткаенина

Крпа ✅Бања играчка складирање решение : Бања складирање торба е едноставно решение за чување на бања иг

DEN 93.36
4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12PCS Плоштадот Ретровизори Налепници за на Ѕид Оркестарот со 36pcs 3D Злато Пеперутка Пеперутка Налепници Decals,Отстранлив

[Висококвалитетни материјали]Овие хексагонална ѕид decals се направени на акрилна пластика, самолепливи п

DEN 239.76