• Неодамнешно
JT Козметика 4-парче Нокти Датотека Set - 24 Пакет

JT Козметика 4-парче Нокти Датотека Set - 24 Пакет

Buyers rating:
DEN 1660.32

Количина на стоки

Тип На Производ : Увоз.Боја : Жолта, Сина, Виолетова, Сребрена, Розева Боја.Материјал : Метал, Пластика.Објектот Тежина : 0.0931 lbs.Секој пакет доаѓа со 4-парче Нокти Датотеки во Собата.Се продаваат како 24 Пакет.Приближната Пакет Тежина : 2.23 lbs.Совршен за секојдневно чешлање, овој 4-парче Нокти Датотеки Сет карактеристики двострано метал датотеки со обоени пластични рачки за да облик ноктите непречено и помогне да се спречи поделбата и пилинг.Бои вклучуваат : розова, жолта, сина и лаванда.Секоја датотека мерки околу 5 3/4" долго.Доаѓа спакувана на блистер картичка со бесење дупка.Оваа точка збор избрани.Испорака на производот боја ќе биде врз основа на достапни бои во времето на цел (или можете да ги примите произволна боја/големина/тип).Големини на екранот се приближната само.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UpSoitech Децата Бања Пешкир Деца Маскирани Бања Пешкир Децата Абсорбента Кејп Бањарки Бебе Супер Меки Новороденче

Меки и удобни : супер абсорбента, безбедно за вашето дете,машина перат.Симпатична : Ние се донесат сите cut

DEN 331.20
Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба

Продавница ѓубре, ѓубре и отпадоци во вашата бања, канцеларија, или на друго место во вашиот дом.На висок

DEN 1315.20
4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40