• Неодамнешно
xigua Alpaca Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб за Пелена,Костим за капење,Влажна Облека,Toiletries,Фитнес Облека

xigua Alpaca Влажно и Суво Торба 2 Пакет Водоотпорен Виси Крпа Пелена Организатор Кеса со Две Патент Џеб за

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

7" Функција : Свитлива,перат,водоотпорен,еднократно,не се многу простор за Перење Настава : Нашата ткаенина е wipeable и машина перат.ВОДООТПОРЕН ZIPPERED МОКРА ТОРБА На lagre торба е два zippered прегради дизајн,користи за да се задржи влажна и сува работи одделно.Мала торба : L5.Совршен за надворешна употреба или за патување.На lagre торба е два zippered прегради дизајн,користи за да се задржи влажна и сува работи одделно.Ако не сте задоволни со нашата производ, контактирајте со нас и можеме да ви понудиме целосна наплата.[ДОВОЛНО ПРОСТОР] - 2 компјутери се вклучени и 2 Size со Доволно Простор.Голема и мала торба, исто така, може да простор за пливачки костуми,облека,undergarment,козметика,чорапи и слично.7",може да се одржи 1-2 пелени.Без прашања праша!.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Голема торба : L11.Голема и мала торба, исто така, може да простор за пливачки костуми,облека,undergarment,козметика,чорапи и слично.Мала торба : L5.Не само за пелена за складирање,но само може да биде влажно и суво облека, чанти,патни складирање кеси,се мијат кеси,организаторот на ранци,чанти,козметички чанти,облека, кеси и така натаму. [ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ] - Овој влажно и суво торба е изработен од полиестер, водоотпорен.СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : Полиестер Големина : Голема торба - L11. [ШИРОКО АПЛИКАЦИИ] - многу практична торба која ви овозможува да се одделат влажни и суви предмети во една кеса.2", Мала торба - L5.Ако не сте задоволни со нашата производ,контактирајте со нас и можеме да ви понудиме целосна наплата.Никогаш не грижи се за да го направи вашиот чиста облека меша со валкана облека.Пак внатре-надвор да се мијат МАТЕРИЈАЛ влажни/сува торба се направени од водоотпорен 100% полиестер,стави валкана крпа пелени во мокра торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40