• Неодамнешно
PDGJG Нордиските Едноставна Phnom Penh Неколку Кафе Керамички Дома Попладне Чај Поставите Цвет и Чаша Чај Поставите Свадба Подарок

PDGJG Нордиските Едноставна Phnom Penh Неколку Кафе Керамички Дома Попладне Чај Поставите Цвет и Чаша Чај Поставите

Buyers rating:
DEN 2388.00

Количина на стоки

Материјал : Коска Кина.Рака-следење на злато, со користење на чиста рака-следење на злато технологија, и мулти-процесот на производство.Удобно се справи со дизајн е во согласност со принципот на човекови механика, и зафат се чувствува удобно.Светла стаклен површина, глазура површината е нежна и мазна, не е лесно да се биде обоено.Купот е рака-насликани со злато, моделот е едноставен и доброто, и севкупниот дизајн е елегантен и луксузен.Материјал : Коска Кина Опис : 1 Set = 6 Чаши + 6 Чинии + 6 Лажици+ 1 Чаша shelf Material : Коска Кина .Рака-следење на злато, со користење на чиста рака-следење на злато технологија, и мулти-процесот на производство.Удобно се справи со дизајн е во согласност со принципот на човекови механика, и зафат се чувствува удобно.Светла стаклен површина, глазура површината е нежна и мазна, не е лесно да се биде обоено.Купот е рака-насликани со злато, моделот е едноставен и доброто, и севкупниот дизајн е елегантен и луксузен.Answer : ___________________________ Note : 1.Светлината и следи подесувањето може да предизвика мала боја разлика.2.Ве молиме овозможи мало отстапување, како и сите димензии се мерени рачно.Сликата е само за референца.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
BLOVE Списание Носителот Брошура Стојат, Монтажни Брошура Екранот Стојат,Списание Управување за Весникот и Производи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BLOVE Списание Носителот Брошура Стојат, Монтажни Брошура Екранот Стојат,Списание Управување за Весникот и Производи

Списанието носител е направен од висок квалитет на постојан изградени од цврст челик, рамката е здрав, д

DEN 2879.76