• Неодамнешно
SKR Vr Очила за 3D Очила,Безжични VR Слушалки, Визија Прилагодување Расклопна Око за Заштита Виртуелната Реалност Очила Очила,Безжични High-Speed Аудио Стриминг

SKR Vr Очила за 3D Очила,Безжични VR Слушалки, Визија Прилагодување Расклопна Око за Заштита Виртуелната Реалност

Buyers rating:
DEN 1308.00

Количина на стоки

Adcanced VR Игри Технологија : Игри и гледање филмови со виртуелната реалност слушалки работат најдобро кога твоите очи правилно се усогласат со екран кутија.Comfrtable, Продолжен Носат Дизајн : Откако ќе почнете игри и гледање VR филмови со 3 D очила, ти си никогаш не ќе сакаат да го симнат.Широк Агол на Гледање : Уживајте во вистински 360° видеа и извонредно светот на VR од удобноста на вашиот дом.Нормално го користите со носат очила.Дијаметар поголем, пошироката компатибилност, одговара за IOS Серијата и Други Смартфон со големина на екранот во рамките на 4.7-6.5 инчи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Од основањето на SKR бренд, да се почитуваат концептот на "интегритетот на управување, соработка и win-win", ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одличен клиент service Product опис : Технологија ни даде возбудлива алатки и револуционерниот нов напредок во почетниот уживање, но ништо не ривали играње видео игри и гледање филмови во вашата сопствена VR светот.спецификација : име на производ : VR glasses Suitable мобилен телефон : Поддршка на мобилен телефон големина во рамките 165 x 83 mm Lens : 52mm дијаметар aspheric lens Field на гледање : 110°Визија прилагодување : 200 степени за далекувидост до 400 степени за myopia Wireless врска : Bt 4.2+EDRHeadphone единица : дијаметар од 50 mm, 112 почвата 3d B (1 KHz)Микрофон : cardioid укажува на кондензаторот микрофон, -42 d BBuilt-во батеријата : 3.7 V литиум полимер батерија, 350 М/HCharging напојување : DC 5.0 V ± 0.3 V микро USB interface Machine големина на : 140 X 181 X 115 mm (по виткање)Целата машина тежина : 395 грама (вклучувајќи слушалки и headband)Пакување Листа : 1 * VR Glasses Notes : 1. НЕ користете го производот кога ќе се уморни/ болен или имате напрегање на очите.Прекинете да го користите ако имате било каква непријатност или замор.2. Ако сте загрижени во врска со очите, ве молиме консултирајте се со вашиот лекар пред да одлучите да купите оваа точка.3. НЕ им дозволувајте на децата на возраст под тринаесет да го користите производот.4. Преку користење може да има негативно влијание врз вашите очи визија, одмор за 10 минути, потоа на секои 30 минути на користење е препорачливо.Ви благодариме за продавница со нас.Јас го продаде искрен производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед.

Карактеристики на стоката

product name:
VR glasses
Suitable mobile phone:
Support mobile phone size within 165 x 83 mm
Lens:
52mm diameter aspheric lens
Field of view:
110°
Vision adjustment:
200 degrees for hyperopia to 400 degrees for myopia
Wireless connection:
Bt 4.2+EDR
Headphone unit:
diameter 50 mm, 112 soil 3dB (1 KHz)
Microphone:
cardioid pointing condenser microphone, -42 dB
Built-in battery:
3.7V lithium polymer battery, 350 MA/H
Charging power supply:
DC 5.0V ± 0.3V micro USB interface
Machine size:
140 X 181 X 115 mm (after folding)
Whole machine weight:
395 grams (including earphones and headband)
Packing List:
1 * VR Glasses
Notes:
1. DO NOT use the product when you are tired/ sick or you have eyestrain. Stop using if you experience any discomfort or fatigue. :
2. If you have concerns with your eyes, please consult your doctor before you decide to buy this item. :
3. DO NOT allow children under the age of thirteen to use the product. :
4. Over use may negatively impact your eye vision, resting for 10 minutes after every 30 minutes of using is advised. :
Thanks for shop with us. I sell honest products. If you have any questions, please contact me in time. We will solve it for you within 24 hours. If you like my product, please give a good review :

Купувачи како што сакаат

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4-Рака PEG-Acrylate, 10k (10g)

4Рака PEGAcrylate е multiarm КОЛЧЕ изведени со acrylate групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани со една

DEN 518.40
Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Еден-Притиснете Врвот корпата за Ѓубре со Капак Отпад Кошница Модерна Ѓубре Лименки за Кујна Бања Спалната соба

Продавница ѓубре, ѓубре и отпадоци во вашата бања, канцеларија, или на друго место во вашиот дом.На висок

DEN 1315.20