• Неодамнешно
WSZJJ Multifuction Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот Организација Гардероба Завршувањето на Рек Простор Saver (Боја :

WSZJJ Multifuction Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Ротирачки Врски Закачалка Носителот Плакарот

Buyers rating:
DEN 2239.68

Количина на стоки

Материјал : ABS + Железо.Направете вашиот плакар уредни и организирање на wel.Може да се сместат раскина врските, каиши, марами, или други додатоци.Одговара на секој плакар род само како закачалка сушење, без инсталација.Против пролизгување рацете држете врски во место.Направени од издржлив пластична материја.Description Material : ABS + Iron Size : 22.5x22.7x10.8cm Style : Сино / Зелено / Pink Feature : Направете вашиот плакар уредни и организирање на wel.Може да се сместат раскина врските, каиши, марами, или други додатоци.Одговара на секој плакар род само како закачалка сушење, без инсталација.Против пролизгување рацете држете врски во место.Направени од издржлив пластична материја.Пакетот вклучува : 1 x вратоврска појас за складирање rack (ве молиме да обрнете внимание на производ големина)Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement2. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало

DEN 239.76