• Неодамнешно
Smiths Медицински ASD MDX 4139 Точка-Lok Игла за Заштита на Уред за 16G да 30G Игли или Stylets (Пакет на 1000)

Smiths Медицински ASD MDX 4139 Точка-Lok Игла за Заштита на Уред за 16G да 30G Игли или Stylets (Пакет на 1000)

Buyers rating:
DEN 362.40

Количина на стоки

Обезбедува ефективна заштита за игли од 16-30g.Самостојна игла уред за заштита дизајниран за заклучување кон и да се обезбеди контаминирана игла.Ги исполнува Сојузна Регистрирај се дефиницијата на Инженеринг Контрола.Обезбедува ефективна заштита за игли од 16-30g кои не се составен инженерните sharps повреда заштита (ESIP) уредот.Тоа е достапен одделно, или може да биде спакуван во Portex Артерискиот Крвен Примерок колекции, болки и други процедурални коцки.Самостојна игла уред за заштита дизајниран за заклучување кон и да се обезбеди контаминирана игла.Ги исполнува Сојузна Регистрирај се дефиницијата на Инженеринг Контрола.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88
Среќен ноќта на Вештерките Ден Тикви Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Ден Тикви Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Печати на в

DEN 479.76