• Неодамнешно
Таванот Фан Повлече Синџир, Фан Повлекува Сет со Полнач, 2 Пакет Дијаметар 30мм Кристал Голф Топче Фан Повлече Синџир

Таванот Фан Повлече Синџир, Фан Повлекува Сет со Полнач, 2 Пакет Дијаметар 30мм Кристал Голф Топче Фан Повлече

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

кристал навивач повлече декоративни синџир се повлече декоративни се повлече синџир проширување.Изработени со врвен квалитет кристал,тоа е зошто го направи јасна светлина рефлексии.Прави постигнување фан & таванот светлина повлекува лесен и удобен.Лесно да се инсталира и се користи за таванот фанови и светлосни тела.Прилагодлив во должина : едноставно исечете ја саканата должина на повлече синџир да се инсталира на место.LONGSHENG Кристал се Повлече Синџир : Нашите се Повлече Синџир е составен од K9 Кристал Призми се Откажат,Виножито Ќе Излезе Кога сончевата Светлина на тоа.Функција : Големина : 50cm (19.6 инчи) синџир / Дното Капка Големина : 30мм(1.18 инчи) Тежина : 50 g/pc Пакетот Вклучува : 2 парчиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало

DEN 239.76
DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76