• Неодамнешно
3pc ХСС Титаниум Обложена Чекор Вежби Конус Секачи 4mm - 32-милиметри Вежба Битови

3pc ХСС Титаниум Обложена Чекор Вежби Конус Секачи 4mm - 32-милиметри Вежба Битови

Buyers rating:
DEN 725.52

Количина на стоки

Титаниум обложена чекор вежби.Мал Чекор Вежба - 4mm - 12mm.Медиум Чекор Вежба - 4mm - 20mm.Голем Чекор Вежба - 4mm - 32-милиметри.Намалувања совршено круг дупка во лим.Професионални вежби за комерцијални или повремена употреба 3pc чекор вежба во собата Титаниум обложена чекор вежби Хексадецимален месо тело ова се спречува и објекти од лизгање кога во вежба chucks Чекор вежби нудат значителна предност во однос на конус вежби, бидејќи тие нудат позитивни стоп кога дупка ќе достигне одредена големина ХСС титаниум обложена вежби за максимална сила Со конус вежба, тоа е лесно за него да копаат во и направи дупка дека е премногу голем сет на чекор 3 вежби / steeped конус секачи Намалувања совршено круг дупка во лим Работи совршено на дупчење дупки во тенки материјали, како челик, бакар, алуминиум, пластика итн..За да се заврши максимална ефикасност на вежби секој пат ве молиме да се осигурате дека вежби се добро подмачкано, особено кога дупчење алуминиум Само почеток навлезат, нема работа и нема пилот вежба е потребно Секоја вежба е јасно означени со длабочината дијаметар во чекори Двојно флејта направи совршено круг дупка и автоматски deburr како што вежба во СОБАТА ВКЛУЧУВА СЛЕДНИВЕ Мал Чекор Вежба - 4mm - 12mm (во 2mm зголемувања) / 5 чекори Медиум Чекор Вежба - 4mm - 20mm (во 2mm зголемувања) / 9 чекори Голем Чекор Вежба - 4mm - 32-милиметри (во 2mm зголемувања) / 15 чекори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со на

DEN 1200.00
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76