• Неодамнешно
YYQIANG 2 Ниво Метал Растенијата Стојат Цвет Багажник, Модерен Агол на Држачот за Дневна Соба, Мала Софа Страна на Маса, Европски Стил Вазна Стојат или Телефонски Полиц?

YYQIANG 2 Ниво Метал Растенијата Стојат Цвет Багажник, Модерен Агол на Држачот за Дневна Соба, Мала Софа Страна

Buyers rating:
DEN 724.80

Количина на стоки

✅ Метал Цвет Тенџере Стенд — Направени на здрав челична рамка со sandy боени; и табела врвот е Е1-оценка честички одбор, погоден за носене, водоотпорен и лесно да се чисти. ✅ 2-Ниво Простор за Складирање — Оваа катна цвет управување со високи и ниски слоеви дизајн, е во можност да се одржи доволно садови на растенијата.Може да се сретнат разни складирање треба. ✅ Модерни Стилски Цвет Рек — Нордиските минималистички класичен дизајн, целосна смисла на дизајн.Не само цвет мирување, но, исто така, украс. ✅ Растенијата се Прикаже Полица за Вашиот Ентериер — Убава колонист стојат можат да бидат прикажани во вашата дневна соба, балкон, тераса, и отворено градина. ✅ Нема Собрание Потребно — Подготвен да се користи кога ќе се повлече на неа надвор од кутијата.Злато рамка + Бел панел.На цвеќе оркестарот рек прикажува растенија со Нордиските модерен стил.И застане е доволно издржливи за да го издржат најмногу inclement времето.За одржување, ќе можете да користите волна четка или влажна памучна крпа за чистење на прашина и површината.✔ Пакет содржина : 1 × Цвет штанд.【 Спецификација за производ 】 : ● Материјал : Метал Железо + Честички одбор● Достапни големина : 24×24×55cm, 24×24×75см , 24×24×95cm , 30×30×55cm , 30×30×75см , 30×30×95cm● Боја : Злато + Бела● Дали да се соберат : Нема【 Карактеристики 】 : ● Погоден сценарија : дневната соба / спалната соба / студија / балкон / кафе / бар / flower shop / итн.● Декоративни : една прекрасна начин за прикажување на вашите цвеќиња — шарени пупки, зелени растенија, билки, вазни, итн.Сите ќе се погледне спектакуларни.【 Известување 】 : ★ Бидете сигурни цвет мирување е стабилна пред да се користат.★ Ситни грешки може да се случи поради различни серии и рачни мерења.Ви благодариме за вашето разбирање.★ Сите горенаведените слики се прикажани, и различни екранот ефекти може да бидат различни.Ве молиме обратете се на сегашната производ.★ Таму може да биде благо боја разлики поради снимање технологија и светлината на екранот параметри, па ве молиме да се разбере дека тоа е вистински производ!★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.★ Гарантен рок е 30 дена по купувањето, и ние нема да се врати или враќање на производи што надминува 30 дена!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76
DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92