• Неодамнешно
10 x 28mm Три Виткање 10X Зголемувачот Цинк Легура Зголемувачот лупа со Скала за Оптички Накит Алатка

10 x 28mm Три Виткање 10X Зголемувачот Цинк Легура Зголемувачот лупа со Скала за Оптички Накит Алатка

Buyers rating:
DEN 318.96

Количина на стоки

·【Предност】Оваа три-виткање зголемувачот има компактен дизајн и одлични оптика, и тоа е лесно да се носат во џеб или ташна. ·【Големини】Леќа дијаметар : 28mm/1.1 инчен ; Виткање Големина на : 5.2 * 3.7 * 1.2 cm / 2 * 1.45 * 0.47 во (L * W * H) ; Отвори Големина : 5.2 * 3.7 * 5cm / 2 * 1.45 * 1.97 во (L * W * H). ·【Лесен за Употреба】компактен виткање зголемувачот со фиксна скали со скала за мерење и во инчи и mm единици остава ги двете раце за слободни, погодно за вас да ги користите. ·【Покажуваат Мали Детали】Моќен 10 X зголемување донесе дури и многу мали детали во остар фокус. ·【Делокруг на Примена】На зголемувачот е погоден за да се види индустрија, jeweler помогне зголемувачот,map / речникот читање и сл.Карактеристики : Компактен дизајн и одлични оптика,лесно да се носат во џеб или ташна.Моќен 10 X зголемување донесе дури и многу мали детали во остар фокус.Виткање и стои дизајн.Џеб зголемувачот мерење во инчи и mm единици.Погоден за да се види индустрија, jeweler помогне зголемувачот,map / речникот читање и сл.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Цинк Легура + Оптичко Стакло Леќа Дијаметар : 28mm/1.1 инчен Зголемување : 10 X Производ Големина : Виткање Големина на : 5.2 * 3.7 * 1.2 cm / 2 * 1.45 * 0.47 во (L * W * H) Отвори Големина : 5.2 * 3.7 * 5cm / 2 * 1.45 * 1.97 во (L * W * H) Пакет Листа : 1 * Зголемувачот 1 * Торбичка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76
DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92
17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало

DEN 239.76
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може

DEN 266.40
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Мо

DEN 1456.80
2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со на

DEN 1200.00