• Неодамнешно
УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG iPhone Xs/X [5.8-инчен Екран] Случај Монархот [Графит] Солиден Воена Капка Тестирани Заштитна Маска

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG iPhone Xs/X [5.8-инчен Екран] Случај Монархот [Графит] Солиден Воена Капка Тестирани

Buyers rating:
DEN 164.40

Количина на стоки

Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6) и доаѓа со 10-годишна ограничена гаранција.Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6).Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6).Урбан Оклоп Опрема производи одразуваат независен дух на нашите дизајнери и претставуваат посветеност на супериорен квалитет и изработка.UAG Монарх Серија е изградена со квалитетни материјали и се состои од 5 заштитни слоеви.Почнувајќи со UAG е потпис оклоп рамка и шок-отпорни јадро, помешани со топ-жито кожа, а поликарбонат стриже плоча, и легури на метал хардвер-завиткана во сите влијание отпорни на гума.Монархот случаи функција надгради страна костец со саќе влечење дизајнирана за да обезбеди поцврста потпора, како и преголеми тактилни копчиња за прецизна употреба.Дизајнот на камерата отворање обезбедува отсјај-слободен флеш, осигурувајќи дека случајот не се меша со потрагата за беспрекорна фотографии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може�

DEN 266.40
Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76
17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало

DEN 239.76