• Неодамнешно
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот Прашина Plug Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинцети , 1 парче на мобилен телефон полнење порта за заштита на филмот, и 1 парче на мобилен телефон прашина приклучокот, кои се компатибилни со IPhone 13/13 pro/13 про max/13 мини/12/12 мини/12 pro/12 про макс, и доволно количини се доволни за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и замената барања.Практичен дизајн : овие анти-прашина мрежи се дизајнирани за да помогнат во заштитата на вашиот телефон говорници од прашина поради долгата употреба, и прашина приклучокот е во насока да се заштити вашиот полнење порта од прашина, нечистотија, вода, песок и lint да се прошири употребата на телефонот, телефон полнење порта заштитна фолија е да се спречи гребнатини и боја на косата, која може да биде практична алатка за вас.Лесен за користење : само усогласување на порта или полнење на порта или звучник, потоа притиснете го телефонот прашина екран или порт за полнење и plug надолу, како и за демонтажа, можете лесно може да се отстрани прашина приклучокот и звучникот екран покрие со вашите нокти или предвидени со помош на пинцета.Говорникот прашина нето : овие телефон говорникот прашина екрани се тенки доволно да ги задржи телефонот говорникот дупки чисти додека не влијаат на звук, тие можат да бидат применети на повеќето телефон случаи или директно до нивните звучници дупки, мора да ги имате за вашиот живот.Убаво прашина приклучок : нашата полнење порта прашина приклучокот е дизајниран во мали димензии, мала тежина, мали и нежни, што е лесно за вас да ја внесете или отстраните, кои ќе ви обезбеди со многу удобност при додавање белег за вашите телефони.Можете да ги испратите овие прашина приклучоци и мрежи како убаво и практични подароци на вашите пријатели, членови од семејството, колеги, или другите луѓе, што ќе биде корисна алатка за нив, и тие ќе бидат среќни да се добие оваа присутни.Со практични функции и нежен изглед, тоа е на располагање за вас и вашите членови на семејството да го користите, која ќе го направи вашиот живот повеќе рафинирано.Карактеристики : Материјал : како слики прикажани Боја : како на фотографии е прикажано Големина : како слики прикажани Пакет вклучува : 14 x Мобилен телефон говорникот прашина мрежи 1 x Пинцети 2 x чистење колекции 1 x Мобилен телефон полнење порта заштита филм Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Мали предмети може да вклучуваат, ве молиме чувајте го подалеку од мали деца.Спомнувањето на сите брендови и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност, и нашата трговска марка е Flutesan.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ноќта на вештерките Трик Или Лекување на Правоаголни Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76
DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92