• Неодамнешно
Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња Соба со Рачка (Црна)

Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Лен Платно.Увезени. ✅ НАПРАВЕН ДА ТРАЕ и да Направат од Лен Платно материјал со две силни рачки на двете страни.Топло лен материјал,за чување на сите видови на десктоп мали предмети, со едноставни и модни здив, нека вашиот дом полн со природни убавини. ✅ И ГОЛЕМИНА - Кошница големина 7.8"×6.3"×5.1",ве молиме потврдете големината дали треба пред да ја купите. ✅ ВОДООТПОРЕН И РАСКЛОПНА - назад е водоотпорен слој.Лесна и компактна големина, кошница огради надолу за лесно складирање додека не е во употреба. ✅ РАЗНОВРСНА И МОДНИ ФОРМАТА-Тоа ќе биде Најдобро за Складирање Кошница за вашите Книги, Списанија, ЦД, ДВД-а, Топки, да се Видиме, Слушалка, Полначи Кабли, Козметика, Шминка, Копчиња, Картички, Закуски, Пешкири, Облека, долна облека, Градник, Чорапи, Детски Играчки, Пелени, Куче Играчки, и така натаму.Бренд : USATDD.Боја : Црна.Материјал : 100% Памук, Лен.Големина : 7.8"×6.5"×5.5".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас�

DEN 2228.88