• Неодамнешно
sararui очила за сонце Стојат рачно изработени Дрвени Спектакл Eyeglass Носителот на Екранот Стојат Дрво очила со Dispaly Носителот Стакло Екранот Стојат Стакло Екранот Прик

sararui очила за сонце Стојат рачно изработени Дрвени Спектакл Eyeglass Носителот на Екранот Стојат Дрво очила

Buyers rating:
DEN 2361.60

Количина на стоки

Оваа наочари решетката е совршен складирање кутија за очила за сонце, читање очила, ѓердан, нараквица, лак за коса, модни додатоци, итн.Ја зачувате вашата фиока простор и да се најде вашите очила за сонце лесно.Идеален да се користи за контра/ табела врвот , брзо складирање и елегантен организација.совршено ги презентираат вашите eyewears и да ја задржите вашите очила чисти.Првиот кат димензии : должина 32 см * ширина 8 см * висина од 4 cm, вториот кат димензии : должина 32 см * ширина 14 см * висина 8 см, третиот кат димензии : должина 32 см * ширина 20 см * висина 12 см, четири слоеви Димензии : должина 32 см * ширина 26 cm * висина 16 см, пет-слој димензии : должина 32 см * ширина 32 см * висина 20 см.Материјал : Дрвени/ Средна Густина Fiberboard. (eyewear не се вклучени).Погоден за организирање на сите вашите очила, очила за сонце, оптички очила, скијачки очила или повеќе со сопствениците.Име на производ : Очила екранот stand Product материјал : Wood Tips : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.молам да се excused2. Со исклучок на предмети, освен очила екранот рек прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни прикази, може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Нашата " очила со држачот за дома или продавница дисплеј очила за сонце и, тоа е одличен организатор на вашето семејство, пријатели и очила за сонце колектори.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало

DEN 239.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова

DEN 479.76
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76