• Неодамнешно
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот / 120cmx80cm

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Buyers rating:
DEN 1456.80

Количина на стоки

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Можете исто така да ги направи уредни и уредно, без компромис.Широк спектар на апликации : исто така може да додадете виси простор да коридори, влезовите, спални соби, кабинети или балкони, така што секогаш можете да ги организирате вашите алишта.Мулти-функција : Тоа е многу погоден за обезбедување на дополнителни облека простор за складирање за прикажување на бутик стоки или обезбедување на облека или костим простор во театар или студио.Високо-квалитетни материјали : високо-квалитетна железна уметност, висока температура на печење боја процес, униформа покриеност, нула отпор, безбеден и еколошки пријателски, и трае, како нова.Квалитет на услуга : имаме сеопфатна по-продажбата на гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Минималистички и практични стил, додавајќи доволно виси простор за дневна соба, спална соба, облека продавница, студио, канцеларија, итн., може да се користи како облека железница, или како облека дисплеј rack во облека продавница, супер practical Organizing дневна облека или прикажување на вашиот сезонски колекција во ограничен простор може да се задржи вашата облека и модни додатоци во ред.Облека решетката е направен од здрав железо, трајни, еколошки, без мирис, повеќе носат-отпорни, има силна товарот капацитет, како и трошоците-ефективна виси shelf Product име : облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : gold Product материјал : iron Maximum оптоварување : 35kg Product големина : 100cm×80см, 120cm×80cm Precautions Please се однесуваат на вредност се мери, и ќе ви овозможи мала грешка при мерење во рамките на нормалниот опсег.Поради влијанието на мониторот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме обратете се до крај product Children не треба да се искачи или си играат со овој производ за да се избегне повреда поради overturning Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува

DEN 259.92
2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со на

DEN 1200.00
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова

DEN 479.76