• Неодамнешно
17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот Солидна Круг Огледало на Ѕидот Decal за Домашна Кан?

17 Парчиња 3D Акрилик Огледало на Ѕидот Оркестарот Налепници DIY Здраво Слатко Образите Огледало на Ѕидот Оркестарот

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакетот вклучува : ќе добиете сет на огледало на ѕидот декорација, вклучувајќи 3 парчиња зборот огледало налепници и 14 солидна круг ѕид налепници; големината на здраво, слатка и образите писмо налепници е 11.8 x 3.9 инчи, а круг ѕид налепници се достапни во четири различни големини : 5.9 инчи (2 парчиња), 4.3 инчи (2 парчиња), 3.4 инчи (4 парчиња) и 2.2 инчи (6 парчиња).Издржливи материјали : на декоративни огледало на ѕидот знак се направени од издржлив акрилик; во Споредба со обичните огледало налепници, DIY подвижен ѕид огледало декорација е помалку кршливи и да се има подобра слика перформанси; огледалото на ѕидот decal е вметнат со бела fuzzy заштитна фолија за да се спречи гребење; ве Молиме откине огледало после тоа е атипичен на ѕидот; исто така, можете да го отстраните без оштетување на ѕид; Тоа е лесно и практично да ги отстраните.Интересно бања знаци : 3 D ѕид декорација може да се примени за да се мазни површини, како што се плочки, стакло, огледала, метал, дрво, здраво слатко образ прозорец налепница е многу соодветен за вашата бања декорација за да додадете смисла за хумор, ќе се направи вашите гости да се смееш и се чувствуваат како дома.Како да го користите : прво, изберете соодветна паста позиција и бидете сигурни дека таа е чиста и сува, а потоа ја открие лепило на грбот на производот и нежно притискајте ја на ѕидот; покрај тоа, можете исто така да го користите фен за коса да се цврсто се држи за продолжување на работниот век и да се спречи работ од кревање или паѓа.Добие посветла простор : овие декоративни огледало на ѕидот знаци лесно може да се одрази на околната светлина, се направи вашиот дом посветла и повеќе пространа, додадете топла, позитивни, емоционална и љубов атмосфера, кога ќе остане во посветла соба, вашето расположение ќе биде како соба.Игран : Лесно за инсталирање : На декоративни здраво слатко образите ѕид decal е и само-лепило и обложени со тенок филм, одберете ја соодветната локација, ставете акрилик огледало налепница на место, конечно, кора исклучите некоја заштитна фолија за подобра слики ефект, не треба да стиска дупки во ѕидот, така е полесно и поудобно отколку да се монтира на ѕид инсталација начин.Креативен подарок : рустикален farmhouse огледало на ѕидот налепница сет вклучува многу различни големини на круг точка налепници, кој може да ви помогне да се покаже чувство за уметност до вашите пријатели, семејства или љубовници кога ќе го испрати како подарок, оној кој го прима тоа ќе биде среќна и се чувствувам грижа, да ја направи вашата врска поблиску.Карактеристики : Материјал : acrylic Color : black Letter големина : прибл. 11.8 x 3.9 inches Diameter на круг дот : прибл. 5.9 инчи, 4.3 инчи, 3.4 инчи, 2.2 inches Package вклучува : 17 x Здраво слатко образите акрилик огледало на ѕидот stickers Warm белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 479.76
visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Печати на враќање превозот етик

DEN 287.28