• Неодамнешно
MauSong Комунални Куки Завеса Куки Тешки-Должност Форумот Pin-На Драпериите Куки, 1 инч Нерѓосувачки Челик Позлатен Куки за Прозорец Завеса, Вратата Завеса и Туш Завеса,

MauSong Комунални Куки Завеса Куки Тешки-Должност Форумот Pin-На Драпериите Куки, 1 инч Нерѓосувачки Челик Позлатен

Buyers rating:
DEN 155.76

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА : Завеса кука е околу 1 инч(2.5 cm).МАТЕРИЈАЛ И КОЛИЧИНА : 36 злато Комунални куки за drapes се направени од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи.СОВРШЕН ДИЗАЈН : Различен од другите видови на завеса куки, нашите куките се дизајнирани со S форма и игли, што го прави многу лесно да се протурка на ткаенина и лесен за да го инсталирате.Овие pleat завеса куки може да ги поддржи завеса во добра позиција, и тие се, исто така, лесно да се движите.ШИРОК СПЕКТАР НА ПРИМЕНА : Овие pleated завеса куки не се погодни само за завеси, но исто така и за врата завеси, бања завеси, завеси и други завеси со насловната лента.Тие се посоодветни за употреба на едрилици, со циклуси и завеса шини со циклуси.ТОПЛО НАПОМЕНА : Овие куки треба да се притисне на завршува заедно за да се задржи завеса исправена.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го отворите pin завеса кука во случај на повреда на прстите, бидејќи на нивните остри игли.Продавница останатите куки внимателно по употребата за да се осигура дека тие може брзо да се најде кога тие се потребни за следниот пат.Mau Song Комунални Куки Завеса Куки Тешки-Должност Форумот Pin-На Драпериите Куки, 1 инч Нерѓосувачки Челик Позлатен Куки за Прозорец Завеса, Вратата Завеса и Туш Завеса, Злато 36 Пакет Кука големина : за 1inch (2.5 cm) Количеството : 36 пакет pleat завеса куки Боја : Злато Материјал : не ' Рѓосувачки челик Карактеристики : 1. Куките се дизајнирани со S форма и игли, што го прави многу лесно да се протурка на ткаенина и лесен за да го инсталирате.Овие pleat завеса куки може да ги поддржи завеса во добра позиција, и тие се, исто така, лесно да се движите 2. Овие pleated завеса куки не се погодни само за завеси, но исто така и за врата завеси, бања завеси, завеси и други завеси со насловната лента.Тие се посоодветни за употреба на едрилици, со циклуси и завеса шини со 3 циклуси. Овие куки треба да се притисне на завршува заедно за да се задржи завеса исправена.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го отворите pin завеса кука во случај на повреда на прстите, бидејќи на нивните остри игли.Продавница останатите куки внимателно по употребата за да се осигура дека тие може брзо да се најде кога тие се потребни за следниот пат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова

DEN 479.76
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високитемпература порцелан е навистина порцелан.Тоа не

DEN 6664.32