• Неодамнешно
Majestic - 2022 Нови Лесни Електрична инвалидска Количка - Далечинско управување на Електрични Колички Светлина Количка за Преносни Моторните Моќ Стол Мобилност Помош Е?

Majestic - 2022 Нови Лесни Електрична инвалидска Количка - Далечинско управување на Електрични Колички Светлина

Buyers rating:
DEN 648.00

Количина на стоки

Додадена светлата во потпирач, кој доаѓа со USB полначот, помага со видливост. ✅ [ ДОЛГА НИЗА БАТЕРИЈАТА ] >> батеријата добива до 10+ Милји во Возење Растојание. 1 x Контрола Џојстик. ✅ [ REMOTE CONTROL ] >> Ова 2022 нов модел мулти-се користи инвалидска количка е далечинска контрола на технологијата.СИТЕ ТЕРЕН : Никогаш не Ви Успее, на Трева, Рампата, Тули, Матен, Снег, Трнлив Патишта.Ова електрична инвалидска количка е совршен за авиони, патувања, автомобили, и многу повеќе!Овој Мулти-се Користи инвалидска количка за возрасни е компактен инвалидска количка која може да патува било каде и да одите.Длабочина На Седиште : 20".Седиште Висина : 21".Оваа количка доаѓа со Неверојатен Гаранција : 3 година рамка гаранција 1 година резервни делови се гаранција и 6 месеци батеријата гаранција.Сопирачки Систем : Интелигентни Електромагнетни Пауза." Со вкупно 500 W DC brushless мотор (водоотпорен) моќ овој електрична инвалидска количка е совршен за Сите Терени како што се ридови и inclines поради својата Сила и Набитост. ✅ [ 24/7 ПОДДРШКА и ГАРАНЦИЈА ] >> Како САД (Калифорнија Базира) Компанијата Ние сме Обезбедување на нашите Клиенти со Златен Стандард 24/7 Поддршка на Корисниците на.Солидна Предни Тркала : 8". 1 X Монтажни Li-ion Батерија.ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИ КОЧНИЦА!Запира мазна и супер безбедно.✅ [ ШИРОК & ПРЕНОСНИ КОЛИЧКА ] >> Нашиот сите нови иновативни дизајн е компактен виткање инвалидска количка, што ја прави совршена за патување.Голем ДОСТРЕЛ : Опремени со 1 Литиум Батерија која може да оди до 10+ Милји со целосно наполнет.ЛЕСНА : 55 кг Вкупна Тежина (49 кг без батерија).Backrest Висина : 18". ✅ [ ЛЕСНИ & СИЛНА ] >> Ова Преносни Електрични Количка користи авион-одделение алуминиум рамка која е посветла и повеќе издржливи.Инвалидска количка се само тежи 50 lbs (56 кг со батерија) , тоа е најлесниот модел во оваа "Тешки преносни моќ стол категорија.Уште поважно, тоа е Авиокомпанија Одобрени!Оваа Власт Стол е совршен за било кој тип на патување.Кутија : 18" x 27" x 34". 1 x Електрична инвалидска Количка. 1 x Гуми Пумпа.Укината : 14" x 24" x 34". 1 x Полнач.Макс Безбедна Патека : ≤10°.И покрај тоа е компактност, тој има голем седиште со 20" ширина.Максимална Брзина : 5 Mph.Оваа количка е Авиокомпанија Одобрување, со други зборови, тоа има Батерија што е Дозволено на Авиони / за Воздухопловство Патување.Батеријата е со висок квалитет Авион Заверена полнач кој може да се користи во целиот свет.Оваа електрични колички за возрасни е компактен и лесен инвалидска количка која може да патува било каде и да одите!. 1 x потпирачи за глава.Тоа е лесно да се контролира, дека има моќ индикатор за светло, на моќ/исклучување, рог, брзина индикација, забрзување, и брзина надолу копчиња. 1 x Прирачник за Корисникот.Ширина На Седиште : 19.ТЕШКИ : 330 кг капацитет.Овој нов модел количка има 360 степени водоотпорен интелигентни универзална Џојстик. ✅ [ УДОБНО ] >> сето Ова новиот дизајн доаѓа со висина прилагодливи потпирачи за глава која обезбедува оптимална удобност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може

DEN 266.40
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високитемпература порцелан е навистина порцелан.Тоа не

DEN 6664.32