• Неодамнешно
OE Тркала ДОО 20 Инчи Одговара на Lexus LX470 LX570 Toyota Land Cruiser Sequoia Тундра Тундра Стил TY11 Хром 20x8 Прирабници Холандер 69533 Goodyear LS2 Гуми СЕТ

OE Тркала ДОО 20 Инчи Одговара на Lexus LX470 LX570 Toyota Land Cruiser Sequoia Тундра Тундра Стил TY11 Хром

Buyers rating:
DEN 7290.00

Количина на стоки

Производителот Дел Број (MPN) : 9507735 - Холандер Број : 69533. Цел живот структурни, една година лице заврши гаранција.Центар капа вклучени, фабрика центар ззп ќе осветленост.Гкл/Завртки/Брави/TPMS НЕ се Вклучени.Гуми Притисок Систем за Следење (TPMS) Компатибилен, Кликнете на "Видете повеќе детали за производот" подолу за дополнителни важни информации.Одговара : Toyota Sequoia 2008-2021, Toyota Land Cruiser 1998-2021, Lexus LX470 1998-2007, Тојота Тундра 2007-2021, Lexus LX570 2008-2021. Fitment гарантира за акции опремени возила само.ЌЕ НЕ ОДГОВАРА : Fitment не е гарантирано за возила опремени со надградени или модифицирани сопирачки, суспензија или се вози возот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : 10 до 60 C Максимум Притисок : 87 psi.Над

DEN 1977.60