• Неодамнешно
DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

DII Бања Мрежа Caddy Забавува, Перење, Сива

Buyers rating:
DEN 259.92

Количина на стоки

5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер. 5% Пвц Мрежа & 15% Полиестер.Голем капацитет за вашиот складирање, мрежа забавува мерки 13x15-инчен со две цврсти рачки на двете страни, исто така, го прави голем tote.Силна градба со 85% ПВЦ мрежа & 15% Полиестер дава повеќе време за користење, Здрав ПВЦ мрежа се овозможи максимална циркулацијата на воздух и да се намали мирис/влага.Висат торба во бања соба за лесно да ги попречи пристапот или употребата за играчка за складирање или toiletries.Перење Попречи е совршен за dorm соба, нов стан, спални соби, бањи, гостинската соба, или перење соба.Да се исчисти, едноставно ги торба со влажна сунѓер.Толку е лесно!.Монтажа тип : suction_mounted.DII Мрежа Перење Попречи и на Организаторите се совршени за сите во домот.Нашите перење попречи е совршен забавува за домаќинството или да се донесе до ученичкиот дом.Лесно Подесување, отворете пакет и се откажам забавува!Та-Dah!Висат во перална, на крајот на вашиот кревет, или во вашиот плакар, каде и е погодно за вас.На дише мрежа им овозможува на циркулацијата на воздух, што помага да се бори мирис предизвикан од валкана облека, пот, и влага.Светлината уште силни, вашиот перење забавува торба доаѓа во премиум ПВЦ мрежа што овозможува брзо и лесно сушење без собирање на mildew или мувла.Материјалот е rip и ' рѓа-доказ, стои до тешки носат и солза.Нашите виси туш и toiletry организаторите се исто така многу корисна за патување или потреба да се организира на различни елементи во вашата бања.Нашата мрежа организаторите се мали допир вие треба да ги задржи сите вашата бања соба, перална, кујна и други essentials во едно место.Со пригоден вшмукување чаши да остане во место само за да се насекаде во вашиот дом.DII rip и солза слободни мрежа организаторите се мали допир вие треба да ги задржи сите вашата бања соба, перална, кујна и други essentials во ред.Со вшмукување чаши да се одржи вашите организаторите во место само за да се насекаде во вашиот дом.DII има целосен опсег на бања производи која вклучува бања душеци, туш завеси, када душеци, козметички кеси, и килими.Сите најважен предмети за вашиот тоалет.Посетете ја нашата Продавница Бренд со кликнување на DII линкот на врвот на страницата да ги погледнете нашите други производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 479.76
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може�

DEN 266.40
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку�

DEN 119.76