• Неодамнешно
Пеперутка Вентили, Пролет Се Врати, Железо, 2 Во.

Пеперутка Вентили, Пролет Се Врати, Железо, 2 Во.

Buyers rating:
DEN 17171.04

Количина на стоки

Цена За : Секое Седиште Материјал : EPDM Предмет : Пневматски Actuated Пеперутка Вентили Стандарди : API 609 Повлечи Кол. : 5/8-11" Макс.Вода Притисок : 200 psi Гром Круг Кол. : 4-3/4" Цевка Големина : 2" Број на Гром Дупки : 4 Воздух Влезот Притисок : 80 psi Тело Материјал : Нодуларен Железо Акција : Пролет се Врати во Земјата на Потекло (предмет на промена) : Повеќе. 'Пеперутка Вентили, Пролет се Врати, Големина 2 Во, Материјал на Градба Нодуларен Лив, Воздушен Притисок 80 PSI, Макс.Влезот Притисок 200 PSI, Отценети За 200, Болт Дупки 4, Болт Круг Кол. 4 3/4 Во., Повлечи Кол. 5/8 - 11, Порт Полна, Број на Порти 1, Планината Flanged, Седишта EPDM, Стандарди API-609 '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Печати на враќање превозот етик

DEN 287.28
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со на

DEN 1200.00
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24