• Неодамнешно
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Galaxy Note 8 Екран Заштитник, (PET) со Висока Дефиниција Јасно Штит

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Galaxy Note 8 Екран Заштитник, (PET) со Висока Дефиниција Јасно

Buyers rating:
DEN 205.92

Количина на стоки

Висока дефиниција транспарентност филм, кој обезбедува максимална резолуција.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучува 2 парчиња екран заштитници.Нашите екран заштитници се направени од Оптички Одделение Кристал Филм кој се обичај се сечат за да се обезбеди совршено се вклопуваат во секое време.Изградена во три слоеви; е отпорен на гребење на површината полимер, закоравен заштитна маска за да се спречи длабоки намалувања оштетување на вашиот уред и конечно патентирана силиконски гел кој се создава вакуум за да безбедно 'држат", на екранот на уредот.Нашите екран заштитници не користат лепило и нема прскање ништо да заштитник или уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може

DEN 266.40
2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со на

DEN 1200.00