• Неодамнешно
Мулти Единица за Брзо Држачи за полнење за Motorola Радио XPR6350 XPR6550 XPR7350 XPR7550 XPR7350e XPR7380e XPR7550e XPR7580e XPR3300 XPR3500 XPR3300e XPR3500e APX4000 APX3000 итн, XPR APX Шест Банда Полнач

Мулти Единица за Брзо Држачи за полнење за Motorola Радио XPR6350 XPR6550 XPR7350 XPR7550 XPR7350e XPR7380e

Buyers rating:
DEN 646.80

Количина на стоки

ПОВЕЌЕ БОЈА на СТАТУС на ПОЛНЕЊЕ ИНДИКАТОР : Секој LED индикатор може излез шест режим на светлина (црвена, трепка црвено, жолта, светкави жолта, зелена, трепка зелено), која дозволите на корисниците да знаат во реално време во статусот на полнење на батеријата и услови во секое време, како што се брзиот статусот на полнење, 80% капацитет статус, полно со статус на полнење, во текот-топлина статус, unchargeable статус и повеќе.-Со ГОЛЕМА БРЗИНА на ПОЛНЕЊЕ : Напредни полнење алгоритам и високо квалитетни компоненти вклучете го полначот може да струјата на полнење максимална 1.5 Засилувач, температура за управување со алгоритам откривање на батеријата температура постојано, батеријата може да се полни наполнет побрзо, без текот-топлина (над-температура).секој pod, вкупно шест парчиња Одобрување : CE(EMC,LVD), препораките на FCC, Ro HS Животната средина : Оперативен температура : 0°C до +40°C (32°С до +104°F) температура на Чување : -30°C до +70 C (-22 да +158°F) Димензија : 18.КОМПАТИБИЛЕН за полнење за Motorola Радио APX 900, APX 1000, APX 3000, APX 4000, XPR 3300, XPR 3500, XPR 3300e, XPR 3500e, XPR 6100, XPR 6350, XPR 6380, XPR 6550, XPR 6580, XPR 7350, XPR 7380, XPR 7550, XPR 7580, XPR 7350e, XPR 7550e, XPR 7380e, XPR 7580e; Компатибилен со батерии NNTN8128 NNTN8129 NNTN8287 PMNN4065 PMNN4066 PMNN4069 PMNN4077 PMNN4424 PMNN4262 PMNN4406 PMNN4407 PMNN4412 PMNN4435 PMNN4448 PMNN4489 PMNN4491 PMNN4493 PMNN4889; Замени полначи PMPN4284 PMPN4284 A WPLN4212 WPLN4212 B WPLN4219. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : 3 Година Производителот на Деловите и Работната сила (Супериорен Квалитет=Иновативен Дизајн и Структура+Напредни Полнење Алгоритам+Повеќе Безбедно Заштита+Високи Перформанси Коло+Солиден Пламен Отпорни на КОМПЈУТЕР/ABS Домување+Прецизни Злато Позлата Контакт Пролет).Commountain Шест Единица Интелигентни Брз Полнач за Motorola Две Начин Радија Компатибилен Со : Две Начин Радија : APX 900, APX 1000, APX 3000, APX 4000, XPR 3300, XPR 3500, XPR 3300e, XPR 3500e, XPR 6100, XPR 6350, XPR 6380, XPR 6550, XPR 6580, XPR 7350, XPR 7380, XPR 7550, XPR 7580, XPR 7350e, XPR 7550e, XPR 7380e, XPR 7580e и повеќе Батерија Пакети : NNTN8128 NNTN8129 NNTN8287 PMNN4065 PMNN4066 PMNN4069 PMNN4077 PMNN4424 PMNN4262 PMNN4406 PMNN4407 PMNN4412 PMNN4435 PMNN4448 PMNN4489 PMNN4491 PMNN4493 PMNN4889 и повеќе го Замени Полначи : PMPN4284 PMPN4284 A WPLN4212 WPLN4212 B WPLN4219 Спецификација : Систем : Tri-хемија шест единица брз полнач за Домување : Пламен retardant PC/ABS Батеријата Хемија : Никел-кадмиум (Ni-Cd), Никел-метал-hydride(Ni-МЗ), Литиум-јонска (Li-ion), Литиум-полимер(Li-полимер) Температура на Управување : Никел-врз основа на : 0°C-50°CLithium-врз основа : 0°C-45°C.7 килограми Пакет : parper картон, еден кабелот за напојување вклучени Гаранција : 3 годишна гаранција за делови и работна сила. Полнење на струјата : 800m A-1500m ABattery m Ah/V : 500m Ah-4000m Ah Светлосни сигнали : Трепкачко жолта : он-наплаќа батеријата Трепка црвено : над-струја или над-температура Стабилна жолта : Батеријата е во бавно полнење режим или во пред-полнење на чекање и чекање за брзо полнење Стабилна и гласи : брзо полнење Трепка зелено : обвинет за 80% капацитет Стабилна зелена : целосна обвинет за Ладење : Тишина вентилаторот за ладење контрола од страна на микро процесор Електрични : Влез : 100-240 V 50/60 Hz 2.1 Еден Излез : 5-12 V 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 479.76
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високитемпература порцелан е навистина порцелан.Тоа не

DEN 6664.32
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може�

DEN 266.40
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76