• Неодамнешно
VGOODALL 50pcs 3D Пеперутка Отстранлив Mural Налепници,Пеперутка Ѕид Оркестарот Ѕид Налепници Decal Пеперутки Отстранлив Налепници Оркестарот за Дома и Соба Декорација

VGOODALL 50pcs 3D Пеперутка Отстранлив Mural Налепници,Пеперутка Ѕид Оркестарот Ѕид Налепници Decal Пеперутки

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Она што Ќе Добиете за - 50pcs Сребрена Пеперутка Ѕид Decals (5 различни големини), плус повеќе од 50pcs двострано ленти.Совршен Дизајн - најголемата пеперутка е за 4.7 x 3.5 инчи и најмалите е 2 x 1.8 инчи, погоден да ја држи на фрижидерот, ѕид, на врата или на плакарот.Премиум Квалитет - Нашите пеперутка налепници се направени од ПВЦ, nontoxic и без мирис, без боја исчезнува, лесно да се чисти, издржливи и еднократно.На селотејп има силна adhesivity но немам дамка, или штетата ќе биде остави кога ќе лупам надвор од ѕидот.Супер Вредност Пакет - Нашата пакет доаѓа со 50 компјутери пеперутка налепници, 5 различни големини за различни прилики, прилагодливи и свитлива пеперутка крила, со што секој пеперутка живописни и lifelike.Лесно да се чисти и да се грижи, без дамка или оштетување лево кога пилинг off.Сребро сјаен изглед, модерен и атрактивен.Широко се Користи во Нашата пренослив ѕид налепници се совршени за забава, роденден или свадба.Погоден да ја држи на фрижидерот, ѕид, на врата или на плакарот.Идеален за децата спалната соба, фото реквизити, дневна соба, бања соба, Божиќ, градина, торта, цвет аранжман, подарок кутија, итн.Широко се Користи во Нашата пренослив ѕид налепници се совршени за забава, роденден или свадба.Погоден да ја држи на фрижидерот, ѕид, на врата или на плакарот.Идеален за деца спалната соба, фото реквизити, дневна соба, бања соба, Божиќ, градина, торта, цвет аранжман, подарок кутија, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76